2007./2008.m.g.

Mācību priekšmetu olimpiādes: Valsts

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēns

Klase

Vieta

Skolotājs

Latviešu valoda un literatūra

7.-8.

Anna Kuzņecova

7.kl.

3.vieta,

bronzas med.

M.Laicāne

Ģeogrāfija

7.-8.

Anna Kuzņecova

7.kl.

atzinība

I.Iovļeva

Ķīmija

9.-12.

Viktors Pozņaks

10.kl.

atzinība

V.Koroļkova

Intelekts


Anna Kuzņecova

Jekaterina Tihomirova

7.kl.

10.kl.

2.vieta

2.vieta


Mācību priekšmetu olimpiādes: Rajons


Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēns

Klase

Vieta

Skolotājs

Matemātika

4.

Marija Bobrova

Andrejs Krukovskis

Ēriks Petrovs

4.kl.

4.kl.

4.kl.

2.vieta

atzinība

atzinība

O.Nikitina

O.Nikitina

O.Nikitina

Matemātika

5.-8.

Genrihs Saruhanovs

Lolita Poļakova

Ivans Pudovs

Ņikita Linkevičs

8.kl.

5.kl.

5.kl.

6.kl.

2.vieta

3.vieta

3.vieta

atzinība

M.Trušina

M.Lapšina

M.Lapšina

I.Kožāne

Matemātika

9.-12.


Emils Petračenoks

Marks Gitermans

Grigorijs Obsokovs

Vitalijs Čanajevs

Jana Rabinoviča

Marija Makarova

12.kl.

12.kl.

10.kl.

9.kl.

9.kl.

11.kl.

2.vieta

2.vieta

3.vieta

atzinība

atzinība

atzinība

M.Trušina

M.Trušina

M.Lapšina

M.Lapšina

M.Trušina

Krievu valoda un literatūra

10.-11.

Jekaterina Tihomirova

Marija Fedjaņina

10.kl.

1.vieta

2.vieta

J. Kuzņecova

J. Kuzņecova

Krievu valoda un literatūra

8.-9.


Anastasija Kajandere

Jana Rabinoviča

8.kl.

9.kl.

1.vieta

3.vieta

K. Stasjuka

K. Stasjuka

Mājturība

7.-8.

Jana Mazeika

8.kl.

2.vieta

I. Berke

Mājturība

9.-12.

Viktorija Gudina

10.kl.

atzinība

I. Berke

Vizuālā māksla

1.-2.

Anastasija Buševa

2.kl.

1.vieta

N.Hroļenko

Bioloģija

10.-12.

Anastasija Pavļenko

Gunārs Osis

12.kl.

12.kl.

atzinība

atzinība

I.Šmukste

Latviešu valoda un literatūra

7.-8.

Anastasija Kajandere

Anna Kuzņecova

8.kl.

7.kl.

3.vieta

atzinība

I.Tautere

M.Laicāne

Latviešu valoda un literatūra 4. Darja Černova
4.kl.
3.vieta
I.Tautere

Ķīmija

9.-12.

Viktors Pozņaks

Jana Rabinoviča

Jurijs Kazerovskis

Marks Nizamovs

10.kl.

9.kl.

11.kl.

11.kl.

3.vieta

3.vieta

atzinība

atzinība

V.Koroļkova

V.Koroļkova

L.Volkova

L.Volkova

Ģeogrāfija

7.-8.

Anna Kuzņecova

Anna Kuģele

7.kl.

7.kl.

2.vieta

3.vieta

I.Iovļeva

I.Iovļeva

Fizika

9.-12.

Viktors Pozņaks

Pavels Antoņuks

Nikolajs Vavilovs

10.kl.

9.kl.

10.kl.

3.vieta

atzinība

atzinība

S.Vinogradovs

S.Vinogradovs

A.Krumiņa

Zinatniski- pētnieciskie darbi

10.-12.

Viktorija Gudina

Diāna Žemoldinova

Stanislavs Kuharjonoks

Olga Mandibura

Diāna Plise

Veronika Malahova

Jekaterina Miņkova

Dmitrijs Gankevičs

Tomass Bērziņš

Jana Boreiko

10.kl.

10.kl.

10.kl.

11.kl.

11.kl.

11.kl.

11.kl.

10.kl.

10.kl.

11.kl.

1.vieta

2.vieta

3.vieta

3.vieta

3.vieta

atzinība

atzinība

atzinība

atzinība

atzinība

S.Gerasimova

N. Šķestere

M.Ružanska

L.Naidjonoka

L.Naidjonoka

L.Naidjonoka

L.Naidjonoka

N. Šķestere

N. Šķestere

N. Šķestere

Konkursi

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēns

Klase

Vieta

Skolotājs

Latviešu valoda un literatūra, daiļlasīšana

10.-12.

Pavels Kostira

Ksenija Dvurečenska

10.kl.

12.kl.

3.vieta

atzinība

M.Laicāne

M.Laicāne

Pilsētas vēsturiskais konkurss


8.


Vladlena Savicsaja

Olga Abduļina

Anastasija Kajandere

8.kl.

1.vieta

A.Odiņeca

Sporta sacensības

Centra rajona secensības futbolā

10.-12. kl.

III. vieta

Centra rajona secensības florbolā

7.-8. kl.

V. vieta

Centra rajona secensības peldēšanā

3.-4. kl.

III. vieta

Centra rajona secensības peldēšanā

K.Dvurečenskaja (12. kl.)

I. vieta

Centra rajona secensības galda tenisā

1996. dz. g. un jaun.

I.,II. vieta meitenes

I.,II. vieta zeni

Centra rajona secensības galda tenisā

1995.-1993. dz. g.

I.,II. vieta zeni

I.,II. vieta meitenes

Centra rajona secensības galda tenisā

1990.-1992. dz. g.

I.,II. vieta zeni

I.,II. vieta meitenes

Rīgas skolēnu sporta spēles:

Galda teniss

V. Mjasiščevs (9. kl.)

M.Rjazanovs (5. kl.)

A.Brusovs (5. kl.)

Ņ.Širons (6. kl.)

D. Zareckis (7. kl.)

P. Antoņuks (9. kl.)

II. vieta

II. vieta

III. vieta

II. vieta

V. vieta

V. vieta

Rīgas skolēnu sporta spēles:

Galda teniss

4.-5. kl. zēni

4.-5. kl. meitenes

6.-7. kl. zēni

6.-7. kl. meitenes

I. vieta

III. vieta

I. vieta

I. vieta

Skolēnu spartakiāde

Zēnu komanda

S.Kuharjonoks (10. kl.)

I. vieta

III. vieta

Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 04.02.2012
© 2006-2018 Rīgas 22. vidusskola
Lapas pārzinis
Saturieties! Līdz vasarai
Lapas jaunumi:

 05.11.2018
ESF projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

02.11.2018
Projekts "Latvijas skolas soma"

23.10.2018
Mūsu skolas aktu zālē 08.11.2018 plkst. 15:20 notiks karjeras pasākums par studijām Dānijā. Pie mums viesosies Study Start konsultanti.
Aicinam visus ieinteresētus apmeklēt pasākumu un uzdot jautājumus. Gaidam arī vecākus. Pasākums ir bezmaksas.

23.07.2018
2017./2018. mācību gada rezultāti

30.05.2018
Uzņemšana 10. klasē

22.04.2018
Septītais dzejnieku-skolēnu čempionāts

05.03.2018
Erasmus+ projekta video

11.02.2018
Foto: Muzikālā viesistaba

03.02.2018
Foto: Ģimeņu Jaunais gads

31.01.2018
Tatjanas diena

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Seminārs "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Foto

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Vecāku diena

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Foto: Mazie radošie saieti, Projektu nedēļa

03.05.2017
Petīcija pret mikroplastmasas izmantošanu kosmētikas līdzekļos

10.04.2017
Vecāku diena

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Zīmējumu konkursi

12.12.2016
Jauna bilingvālā grāmata bērniem

11.12.2016
Konkurss dzejoļi par draudzību

15.11.2016
Vecāku diena

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
Skolas teātrī notiek paaudžu nomaiņa. Nepalaid garām savu iespēju!

19.09.2016
Jauns Erasmus+ projekts Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

23.05.2016
Mazie radošie saieti 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts "Attīsti - mācies - dalies - Eiropā" (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Ceļotāja dienasgrāmata

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

21.12.2015
Foto: Radošie saieti 2015