2012./2013. mācību gada rezultāti

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Latvija

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

10.-12. klases

Tatjana Ščeglova, Olga Švecova, Dmitrijs Zujevs, Ņikita Širons, Anastasija Pankova

11.а

2. pakāpes diploms

Gaļina Kožane, Mihails Savrasovs, Aleksandrs Medvedevs

Anna Kuzņecova

12.a

3.pakāpes diploms

Jeļena Šmukste

Starptautiskais konkurss matemātikā „Kenguru-2013”

2.-10. klases

Andrejs Kļancevičs

3.a

2. (Latvijā)

Jana Dorfmane

Vladimirs Kozlovs

5.b

2. (Latvijā)

Marks Gitermans

Daņiils Konstantinovs

6.c

3. (Latvijā)

Marija Lapšina

Andrejs Krukovskis

9.a

5. (Latvijā)

Marija Lapšina

Oleksandr Bryker

5.a

5. (Latvijā)

Marija Lapšina

Arleta Kezika

3.b

6. (Latvijā)

Gaļina Pisakova

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde

10.-12. klases

Vladimirs Hromakovs

10.a

piedalīšanās

Ojārs Krūmiņš

Atklātā krievu valodas un literatūras olimpiāde

10.-12. klases

Georgijs Stakanovs

12.b

atzinība

Rita Pēča

Atklātā ķīmijas olimpiāde

12.klase

Iļja Postnovs

12.b

atzinība

Liudmila Volkova

Atklātā angļu valodas olimpiāde

9.klase

Jana Roždestvenska

9.a

piedalīšanās

Tatjana Bautkina

 

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Rīga

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

10.-12. klases

Tatjana Ščeglova, Olga Švecova, Dmitrijs Zujevs, Ņikita Širons, Anastasija Pankova

11.а

2.

Gaļina Kožane, Mihails Savrasovs, Aleksandrs Medvedevs

Anna Kuzņecova

12.a

3.

Jeļena Šmukste

Sergejs Lešņevskis, Edgars Jegorovs

12.b

3.

Ojārs Krūmiņš

Marks Begens, Kristina Zeļenkova

11.b

piedalīšanās

Natālija Šķestere

Georgijs Stakanovs, Iļja Postnovs

12.b

piedalīšanās

Liudmila Volkova

Latviešu valoda

7.-8. klases

 

Tamāra Lupane

8.a

2.

Margarita Laicāne

Krievu valoda

3.-4. klases

Andrejs Kļancevičs

3.a

2.

Jana Dorfmane

Jegors Vladimirovs

4.b

3.

Viktorija Mamuškina

Maija Cimbaļuka

3.a

atzinība

Jana Dorfmane

Kira Rudiša

3.b

atzinība

Gaļina Pisakova

Jekaterina Sofija Huhrjanska

3.c

atzinība

Ņina Maslovska

Matemātika

5. klase

Oleksandr Bryker

5.b

1.

Marks Gitermans

Olga Verbicka

5.a

3.

Marija Lapšina

Vladimirs Kozlovs

5.b

atzinība

Marks Gitermans

Poļina Beloglazova

5.a

atzinība

Marija Lapšina

6. klase

Kims Rolans

6.b

1.

Gaļina Kožane

Deniss Sazoņenkovs

6.c

3.

Marija Lapšina

Igors Tomiļins

6.b

atzinība

Gaļina Kožane

Veronika Morozova

6.b

atzinība

Gaļina Kožane

8. klase

Aleksandrs Kuzņecovs

8.b

3.

Marina Trušina

Daniels Šatcs

8.b

3.

Marina Trušina

9.klase

Ēriks Petrovs

9.a

atzinība

Marija Lapšina

Ģeogrāfija

10.-12.kl.

Anna Kuzņecova

12.a

atzinība

Ļubova Naidjonoka

Georgijs Stakanovs

12.b

2.

Ļubova Naidjonoka

Angļu valoda

 

6.klase

Roberts Bīraus

6.a

atzinība

Ļubova Voroncova

Fizika

9.-12.kl.

Ēriks Petrovs

9.a

atzinība

Ata Krūmiņa

Bioloģija

9.,11.-12.kl.

Darja Černova

9.a

atzinība

Jeļena Šmukste

Franču valoda

5.-12.klases

Anna Kuzņecova

12.a

atzinība

Natālija Servo

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde (Rīga)

8.-12. klases

Vladimirs Hromakovs

10.a

3.

Ojārs Krūmiņš

Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības Rīgas skolu jauniešiem

10.-12. klases

Alīna Kroškina, Sandra Demba, Marija Fomina, Anastasija Gasparaite, Anna Kondratenko, Jļja Obidins

11.b

2.

Vera Boroka

 

Piedalīšanās konkursos

Konkurss

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Konkurss „Drošība internetā”

Anna Kuzņecova

12.a

piedalīšanās

Anita Kunda

 

Lašor asociācijas  zīmējumu konkurss „Tatjanas diena”.

(Mīlestības tēma  krievu literatūrā)

 

Sofija Semeņistaja

11.b

2.vieta Latvijā

Natālija Hroļenko

Bērnu un jauniešu centrs „Mīlgrāvis” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Latvijas dzelzceļa vēstures muzeju - zīmējumu konkurss „Mans kaķis”

 

 

Marija Šuņina

 

6.b 

atzinība

Natālija Hroļenko

„Corrupsion in Medicine”

(organizatori-Debašu centrs, Amerikas vēstniecības Latvijā, KNAB)

Anna Kuzņecova

12.a

2.vieta  un Skatītāju simpātijas balva

 

 

Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 05.06.2013
© 2006-2018 Rīgas 22. vidusskola
Lapas pārzinis
Saturieties! Līdz vasarai
Lapas jaunumi:

 05.11.2018
ESF projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

02.11.2018
Projekts "Latvijas skolas soma"

23.10.2018
Mūsu skolas aktu zālē 08.11.2018 plkst. 15:20 notiks karjeras pasākums par studijām Dānijā. Pie mums viesosies Study Start konsultanti.
Aicinam visus ieinteresētus apmeklēt pasākumu un uzdot jautājumus. Gaidam arī vecākus. Pasākums ir bezmaksas.

23.07.2018
2017./2018. mācību gada rezultāti

30.05.2018
Uzņemšana 10. klasē

22.04.2018
Septītais dzejnieku-skolēnu čempionāts

05.03.2018
Erasmus+ projekta video

11.02.2018
Foto: Muzikālā viesistaba

03.02.2018
Foto: Ģimeņu Jaunais gads

31.01.2018
Tatjanas diena

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Seminārs "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Foto

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Vecāku diena

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Foto: Mazie radošie saieti, Projektu nedēļa

03.05.2017
Petīcija pret mikroplastmasas izmantošanu kosmētikas līdzekļos

10.04.2017
Vecāku diena

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Zīmējumu konkursi

12.12.2016
Jauna bilingvālā grāmata bērniem

11.12.2016
Konkurss dzejoļi par draudzību

15.11.2016
Vecāku diena

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
Skolas teātrī notiek paaudžu nomaiņa. Nepalaid garām savu iespēju!

19.09.2016
Jauns Erasmus+ projekts Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

23.05.2016
Mazie radošie saieti 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts "Attīsti - mācies - dalies - Eiropā" (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Ceļotāja dienasgrāmata

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

21.12.2015
Foto: Radošie saieti 2015