На сайте
Найти нас Вы можете по адресу ул.Бруниниеку 10. т.67846826 Подробнeе...




e-klase
[News]

График консультаций педагогов

2017/2018 уч. г.

Uzvārds Diena Laiks Priekšmets Klase Telpa
Bleiberga  Otrdiena 13.10-14.53 krievu valoda un literatūra, soc.zin., ētika, mājturība, mūzika  1b, 1.-4., 8., 9. kl.(mūzika) 408
Boreiko  Ceturtdiena 15.20-16.17 mūzika 5.-7. klases
11. klases
408
Brehova  Otrdiena 07.40-08.20 ķīmija 8. kl., 10. kl. 202
Brehova  Piektdiena 07.40-08.20 ķīmija 11. kl. 202
Brehova  Pirmdiena 07.40-08.20 ķīmija 9. kl., 10. kl. 202
Brehova  Trešdiena 07.40-08.20 ķīmija 9. kl., 12. kl. 202
Brovkina  Ceturtdiena 07.50-08.20 sports 5.-12. kl. sporta zāle
Brovkina  Piektdiena 13.50-14.20 sports 5.-12. kl. sporta zāle
Brovkina  Pirmdiena 07.49-08.20 sports 5.-12. kl. sporta zāle
Djukanova  Trešdiena 07.40-08.15 franču valoda 10.-12. kl. 313
Djukanova  Trešdiena 14.40-15.19 franču valoda 10.-12. kl. 212
Dorfmane Piektdiena 07.40-08.14 krievu valoda un literatūra 4.a 312
Dorfmane Trešdiena 07.40-08.15 matemātika 4.a 312
Dubrova Ceturtdiena 16.00-16.30 mazākumtautību valoda  2.а. 311
Dubrova Otrdiena 16.00-16.40 mājturība, matemātika 2.а, 4.b 311
Eglīte  Ceturtdiena 8.00-8.20 latviešu valoda un literatūra 2.a, 2.b 308
Eglīte  Otrdiena 13.10-13.50 latviešu valoda un literatūra 3.a, 3.b 309
Eglīte  Pirmdiena 13.10-13.50 latviešu valoda un literatūra 1.a 309
Eglīte  Trešdiena 8.00-8.20 latviešu valoda un literatūra 2.a, 2.b 308
Gaļperina  Trešdiena 15.30-17.13 vācu valoda 10 a, 10b, 11a, 11 b, 12a, 12b 205
Gerasimova  Otrdiena 14.37-15.00 psiholoģija 10.a, 10.b, 11.a, 11.b 006
Gitermans  Otrdiena 14.40-15.40 matemātika 10.a, 10.b 409
Gitermans  Trešdiena 14.40-15.57 informātika 6.-11. klases 402
Godiņa  Otrdiena 14.40-15.45 latviešu valoda un literatūra 7.b; 10.a, b; 11.b. 404
Godiņa  Pirmdiena 15.25-16.00 latviešu valoda un literatūra 10.a, b;11.a, b. 404
Godiņa  Trešdiena 15.10-15.55 latviešu valoda un literatūra 10.a, b; 11.a, b 404
Griņova  Ceturtdiena 07.37-08.20 angļu valoda 8.a, 9.b 212
Griņova  Otrdiena 07.40-08.20 angļu valoda 7.a, 7.b 404
Griņova  Piektdiena 07.37-08.20 angļu valoda 11.a, 11.b 212
Griņova  Pirmdiena 07.40-08.20 angļu valoda 6.a, 6.b 212
Gromova  Pirmdiena 14.40-15.40 majturība 5., 6., 7., 8., 9. 112
Hroļenko  Ceturtdiena 14.35-15.28 vizualā māksla 2. kl., 3. kl., 4. kl.,
7.-9. kl.
212
Hroļenko  Piektdiena 13.00-13.50 vizualā māksla 1. kl., 5. kl., 6. kl. 306
Ignatenko Ceturtdiena 7.45-8.20 angļu valoda 11a, 11b, 5b 009
Ignatenko Pirmdiena 7.45-8.20 angļu valoda 11a, 11b, 5b 313
Jakovļevs  Ceturtdiena 14.40-15.20 vēsture 6.-11., 12.a kl. 109
Jakovļevs  Ceturtdiena 15.20-16.00 vēsture 12.b kl. 109
Jesipova Ceturtdiena 13.10-14.13 matemātika, krievu valoda un literatūra, socialās zinības, ētika, mājturība 3.b 308
Jovļeva  Ceturtdiena 14.40-15.26
katra mēneša 1.un 3.nedēļā
ģeogrāfija 7. klases 206
Jovļevs  Ceturtdiena 15.20-16.24
(mēneša pedējā ceturtdiena)
tehniskā grafika 12. klases 310
Kļepikova Otrdiena 16.00- 16.40 matemātika 2.b 302
Kļepikova Trešdiena 16.00-16.23 krievu valoda 2.b 302
Kožane  Ceturtdiena 13.55-14.35 matemātika 6.a 405
Kožane  Ceturtdiena 7.40-8.15 matemātika 9.b 405
Kožane  Piektdiena 7.40-8.15 matemātika 9.a 405
Krūmiņš  Trešdiena 14.40-15.26
katra mēneša 1 .un 3. nedēļā
informātika 11.a, 11.b 403
Kunda  Pirmdiena 13.55-16.12 latviešu valoda un literatūra 2.-5. klases 309
Kunda  Pirmdiena 13.55-16.12 vizuālā māksla 11. klases 309
Kuzņecova Piektdiena 15.30-16.40 krievu valoda un literatūra 11.-12. klases 111
Lapšina Otrdiena 07.30-08.15 matemātika 6.b, 8.a klases 212
Lapšina Piektdiena 13.20-13.50 matemātika 6.b 206
Lapšina Trešdiena 07.30-08.15 matemātika 6.b, 8.a klases 212
Lavrenova  Ceturtdiena 13.20-13.50 krievu valoda un literatūra 6.a 205
Lavrenova  Pirmdiena 13.20-13.50 krievu valoda un literatūra 5.a, 5.b 212
Lavrenova  Pirmdiena 15.20-17.00 krievu valoda un literatūra 8.a, 8.b, 10.a 205
Lavrenova  Trešdiena 7.40-8.15 krievu valoda un literatūra 5.a, 5.b, 6.a 205
Leventāle  Ceturtdiena 07.30-08.10 angļu valoda 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 9b, 10a, 12a 404
Leventāle  Piektdiena 07.30-08.10 angļu valoda 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 9b, 10a, 12a 404
Leventāle  Pirmdiena 07.30-08.10 angļu valoda 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 9b, 10a, 12a 404
Leventāle  Trešdiena 07.30-08.10 angļu valoda 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 9b, 10a, 12a 404
Losberga  Ceturtdiena 14.40-15.20 latviešu valoda un literatūra 8.b 104
Losberga  Ceturtdiena 15.25-16.05 latviešu valoda un literatūra 8.a, 12.b 104
Losberga  Otrdiena 14.40-15.20 latviešu valoda un literatūra 8.a, 8.b 104
Losberga  Otrdiena 14.40-15.20 latviešu valoda un literatūra 7.b 104
Losberga  Pirmdiena 14.40-15.42 latviešu valoda un literatūra 5.b 104
Losberga  Pirmdiena 15.25-15.59 latviešu valoda un literatūra 12.b 104
Losberga  Pirmdiena 13.55-14.35 latviešu valoda un literatūra 1.b 104
Losberga  Pirmdiena 14.40-15.59 latviešu valoda un literatūra 7.b 104
Lukase  Ceturtdiena 13.50-14.30 latviešu valoda un literatūra 5.a, 12.b 102
Lukase  Ceturtdiena 13.55-14.35 latviešu valoda un literatūra 12.a 102
Lukase  Piektdiena 13.10-13.50 latviešu valoda un literatūra 5.a 102
Lukase  Piektdiena 13.55-14.35 latviešu valoda un literatūra 8.a 102
Lukase  Trešdiena 07.35-08.15 latviešu valoda un literatūra 8.b, 7.a 102
Mamushkina  Ceturtdiena 08.00-08.20 matemātika, krievu valoda un literatūra, socialās zinības, ētika, mājturība 1.a 304
Mamushkina  Otrdiena 08.00-8.20 matemātika, krievu valoda un literatūra, socialās zinības, ētika, mājturība 1.a 304
Mamushkina  Piektdiena 8.00-8.17 matemātika, krievu valoda un literatūra, socialās zinības, ētika, mājturība 1.a 304
Maskalāne  Otrdiena 13.55-15.10 latviešu valoda un literatūra 6.a, 6.b 305
Maskalāne  Pirmdiena 13.55- 15.20 latviešu valoda un literatūra 2.b, 3.a.4.b, 4.a 305
Miņins  Piektdiena 14.40-16.11 sports 5.a, 6.a, 7.a, 8.a, 9.-12. klases Sporta zālē
Naidjonoka Piektdiena 14.45-15.25 ģeogrāfija 9.a, 9.b. 206
Naidjonoka Trešdiena 13.00-13.45 dabaszinības 1.un 5. klases 206
Naidjonoka Trešdiena 14.40-15.20 ģeogrāfija, dabaszinības 8.a., 2.-4. klases 206
Novicka  Piektdiena 7.30-8.10 dabaszinības 6.a, 6.b 207
Novicka  Piektdiena 7.30-8.10 fizika 8.a, 8.b 207
Novicka  Piektdiena 13.00-14.37 datorika 2.-9. klases 403
Ņenaševa  Ceturtdiena 14.15-15.12 sociālās zinības 4.-9. klases 111
Ņenaševa  Pirmdiena 15.25-16.05 ekonomika 11., 12. klases 212
Pačkajeva Otrdiena 8.00-8.20 sports 1.-4. kl. klases Sporta zālē
Pačkajeva Piektdiena 7.54-8.20 sports 1.-4. kl. klases Sporta zālē
Petrovs  Pirmdiena 14.40-15.37 mājturība 5.-9. klases 009
Pēča  Otrdiena 13.55-14.40 krievu valoda un literatūra 7.a 204
Pēča  Otrdiena 14.40-15.25 krievu valoda un literatūra 7.b 204
Pēča  Piektdiena 14.40-15.30 krievu valoda un literatūra 4.b 204
Pēča  Piektdiena 15.30-15.45 krievu valoda un literatūra 8.b 204
Pēča  Pirmdiena 15.25-16.00 krievu valoda un literatūra 10.b 204
Pēča  Trešdiena 14.40-15.15 krievu valoda un literatūra 12.a 204
Pisakova  Otrdiena 13.10-14.05 datorika 1.-5. kl. 402
Pisakova  Pirmdiena 13.50-14.50 matemātika 1.b, 5.b 313
Russita Pirmdiena 15.55.-16.58 matemātika, krievu valoda un literatūra, socialās zinības, ētika, mājturība 3.a 307
Ružanska  Otrdiena 13.55-14;35 angļu valoda 2.b, 3.a, 3.b 306
Ružanska  Otrdiena 15.20-16.17 krievu valoda un literatūra 9.a, 9.b 306
Ružanska  Pirmdiena 13.55-14.35 angļu valoda 1.a, 1.b 306
Ružanska  Pirmdiena 13.10-13.55 angļu valoda 1.a, 1.b 306
Skitska  Pirmdiena 07.45-08.19 krievu valoda un literatūra 6.b  105
Svirčenkova  Piektdiena 14.35-17.10 angļu valoda 4.b, 5.a, 5.b, 9.a, 10.b 407
Ščerbiņina  Ceturtdiena 14.45-15.10 matemātika 7.a 203
Ščerbiņina  Otrdiena 14.45-15.10 matemātika 7.b 203
Ščerbiņina  Pirmdiena 15.25-16.05 matemātika 11.a, 11.b 203
Ščerbiņina  Trešdiena 14.45-15.32 matemātika 12.a 203
Šķestere  Piektdiena 14.40-17.10 vēsture, kulturoloģija 6.- 12. klases 109
Šmukste  Ceturtdiena 14.40-15.20 bioloģija 10.-12. klases 409
Šmukste  Otrdiena 7.30-8.15 bioloģija 7.-12. klases 409
Šmukste  Pirmdiena 14.40-15.32 bioloģija 7.-9. klases 409
Tautere  Otrdiena 13.10-14.20 latviešu valoda un literatūra 6.a, 6.b 104
Tautere  Pirmdiena 14.40-16.00 latviešu valoda un literatūra 9.a, 9.b 405
Tihomirova Pirmdiena 15.20-16.06 ģeogrāfija 8.b, 10., 11. 206
Trušina  Ceturtdiena 7.40- 8.20 matemātika 4.b; 5.a; 8.b; 12.b 407
Trušina  Otrdiena 7.40-8.20 matemātika 4.b; 5.a; 8.b; 12.b 407
Trušina  Piektdiena 7.40-8.20 matemātika 4.b; 5.a; 8.b; 12.b 407
Zjukova Ceturtdiena 15.25-16.05 fizika 9., 10.-12. kl. 207
Zjukova Otrdiena 14.40-16.06 fizika 9., 10.-12. kl. 207
Živa  Otrdiena 13.55-14.35 angļu valoda 2.a, 4.a 111
Živa  Pirmdiena 15.25-16.35 angļu valoda 12.b, 8.b 111

Начало страницы

Страница обновлена: 30.10.2017
© 2006-2018 Рижская средняя школа №22
Веб-мастер
Крепитесь, люди, скоро лето
Новости сайта:

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Семинар "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Фото

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Родительский день

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Фото: Творческие Сборики, Проектная неделя

03.05.2017
Петиция направлена против использования микропластика

10.04.2017
Родительский день

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Конкурсы рисунков

12.12.2016
Новая билингвальная книга для детей

11.12.2016
Конкурс стихов о дружбе

15.11.2016
Родительский день для 1-12 классов

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

07.10.2016
График консультаций педагогов

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
В школьном театре смена поколеий. Не упусти свой шанс!

19.09.2016
Новый Erasmus+ проект Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

24.05.2016
Творческие Сборики 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts “Attīsti – mācies – dalies – Eiropā” (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Дневник путешественника

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

18.07.2015
Фильм - Юбилей 22 школы

 
Количество посетителей: