Расписание факультативов

2017/2018 уч. г.

Fakultatīva nosaukums Fakultatīva vadītājs Klase Norises laiks
Psiholoģija mazajiem I. Stasjuka 1.a ceturtdiena 7.stunda
Ritmika E. Zubkovskaia 1.a otrdiena 6.stunda
Matemātiskā loģika V.Mamuškina 1.a ceturtdiena 6.stunda
Psiholoģija mazajiem I. Stasjuka 1.b otrdiena 7.stunda
Ritmika E. Zubkovskaia 1.b trešdiena 6.stunda
Ārpusklases lasīšana L. Bleiberga 1.b ceturtdiena 6.stunda
Psiholoģija mazajiem I. Stasjuka 2.a piektdiena 7.stunda
Ritmika E. Zubkovskaia 2.a trešdiena 7.stunda
Ārpusklases lasīšana J. Dubrova 2.a piektdiena 1.stunda
Matemātiskā loģika J. Dubrova 2.a otrdiena 7.stunda
Psiholoģija mazajiem I. Stasjuka 2.b trešdiena 7.stunda
Ritmika E. Zubkovskaia 2.b otrdiena 7.stunda
Ārpusklases lasīšana N. Kļepikova 2.b piektdiena 7.stunda
Matemātiskā loģika N. Kļepikova 2.b pirmdiena 7.stunda
Matemātiskā loģika J. Russita 3.a trešdiena 7.stunda
Ārpusklases lasīšana J. Russita 3.a pirmdiena 7.stunda
Intelektuālās spēles I. Jovļevs 3.a ceturtdiena 1.stunda
Jaunais pētnieks S. Maskalāne 2.-4.kl. ceturtdiena 8.stunda
Runas attīstība N. Jesipova 3.b trešdiena 5.stunda
Matemātiskā loģika N. Jesipova 3.b pirmdiena 7.stunda
Intelektuālās spēles I. Jovļevs 3.b trešdiena 7.stunda
Intelektuālās spēles I. Jovļevs 4.a otrdiena 7.stunda
Ārpusklases lasīšana J. Dorfmane 4.a piektdiena 7.stunda
Matemātiskā loģika J. Dorfmane 4.a ceturtdiena 7.stunda
Lingvistika R. Pēča 4.b piektdiena 7.stunda
Intelektuālās spēles I.Jovļevs 4.b ceturtdiena 7.stunda
Matemātiskā loģika M.Trušina 4.b pirmdiena 7.stunda
Krāsu palete N. Hroļenko 4.-5.kl. trešdiena* 9.,10.st.
Sagatavošana matemātikas olimpiādei G. Pisakova 5.klases otrdiena 8.stunda
Dizaina pamati N. Hroļenko 6.-7.kl. trešdiena* 9.,10.st.
Jauno fiziķu skola O.Novicka 5.klases piektdiena 8.stunda
Jauno fiziķu skola O.Novicka 6.klases trešdiena 9.stunda
Erasmus+ projekti M.Ružanska 7.-9.kl.(1.gr.) pirmdiena 9.stunda
Erasmus+ projekti M.Ružanska 7.-9.kl.(2.gr.) pirmdiena 10.stunda
Jauno ķīmiķu skola L.Brehova 8.-9.kl. trešdiena 9.stunda
Lingvistika N.Lavrenova 8.a ceturtdiena 9.stunda
Lingvistika N.Lavrenova 8.b pirmdiena 9.stunda
Lingvistika M.Ruzanska 9.a trešdiena* 9.,10.stunda
Lingvistika M.Ružanska 9.b ceturtdiena 9.stunda
Matemātika G.Kožane 9.a trešdiena* 9.,10.stunda
Matemātika G.Kožane 9.b trešdiena 8.stunda
Ķīmija - tas ir interesanti L.Brehova 10.-12.klases pirmdiena 10.stunda
Padziļināta matemātika M. Gitermans 10.a ceturtdiena 1.stunda
Padziļināta matemātika M. Gitermans 10.b otrdiena 8.stunda
ZPD bioloģijā J.Šmukste 10.-12.kl. ceturtdiena 10.stunda
Padziļināta matemātika T.Ščerbiņina 11.a pirmdiena 1.stunda
Padziļināta matemātika T.Ščerbiņina 11.b trešdiena 1.stunda
Padziļināta matemātika T.Ščerbiņina 12.a piektdiena 1.stunda
Padziļināta matemātika M.Trušina 12.b ceturtdiena 1.stunda
Politkafe A.Ņenaševa 10.-12.klases otrdiena* 10.,11.stun.
SMU A.Ņenaševa 10.-12.klases otrdiena* 10.,11.stun.

Начало страницы

Страница обновлена: 11.09.2017
© 2006-2018 Рижская средняя школа №22
Веб-мастер
Крепитесь, люди, скоро лето
Новости сайта:

23.07.2018
2017./2018. mācību gada rezultāti

30.05.2018
Приём в 10 класс

22.04.2018
7-й Чемпионат поэтов-школьников 

05.03.2018
Erasmus+ projekta video

11.02.2018
Фото: Музыкальная гостиная

03.02.2018
Фото: Семейный новый год

31.01.2018
Татьянин День

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Семинар "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Фото

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Родительский день

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Фото: Творческие Сборики, Проектная неделя

03.05.2017
Петиция направлена против использования микропластика

10.04.2017
Родительский день

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Конкурсы рисунков

12.12.2016
Новая билингвальная книга для детей

11.12.2016
Конкурс стихов о дружбе

15.11.2016
Родительский день для 1-12 классов

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

07.10.2016
График консультаций педагогов

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
В школьном театре смена поколеий. Не упусти свой шанс!

19.09.2016
Новый Erasmus+ проект Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

24.05.2016
Творческие Сборики 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts “Attīsti – mācies – dalies – Eiropā” (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Дневник путешественника

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

18.07.2015
Фильм - Юбилей 22 школы