2014./2015. mācību gada rezultāti

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Latvija un starpvalstu līmenis

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

(Latvija)

10.-12. klases

Ēriks Petrovs,

Andrejs Krukovskis

11.a

1.vieta

Ojārs Krūmiņš

Vācu valoda

(Latvija)

10.-12. klases

Diāna

Bikovska

11.a

Atzinība

(tika izvirzīta Baltijas valstu sacensībām)

Gaļina Melne

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde (Latvija)

11.-12. klases

Vladimirs Hromakovs,

Ēriks Petrovs,

12.a

11.a

piedalīšanās

Ojārs Krūmiņš

Atklātā matemātikas olimpiāde

5.-12. Klases

Arleta Kezika

6.b

1.vieta

Marina Trušina

Nacionālais debašu turnīrs (angļu valodā)

Iecavā

9.-12. Klases

3 komandas angļu valodā

11.b

9.b

7.b

Daniel Steggerda, Taira Safina, Santa Jamukjan -- labākie turnīra runātāji angļu valodā.

Natālija Šķestere

Nacionālais debašu turnīrs Jelgavā

9.-12. klases

3 komandas angļu valodā

10.b

9.b

6. vieta Aleksandrs Kuzņecovs, Taira Safina - labākie turnīra runātāji angļu valodā.

Natālija Šķestere

Starptautiskais debašu turnīrs Minsk Open 2014, Baltkrievija

9.-12. klases

1 komanda angļu valodā

2 komandas krievu valodā

10.b

9.c

3. vieta angļu valodā

Tatjana Andrejeva un Aleksandrs Kuzņecovs - labākie turnīra runātāji angļu valodā.

2. vieta krievu valodā.

Ksenija Berjozkina labākā turnīra runātāja

Natālija Šķestere

Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!"

2015.g.

9.-12. klases

4.komandas angļu valodā

5.komandas krievu valodā


3. vieta angļu valodā (no 19 komandām)

Taira Safina - labākā runātāja angļu valodā.

Iļja Grigorjevs, Andrejs Krukovskis, Anna Vercešuka - labākie turnīra runātāji krievu valodā.

Natālija Šķestere


Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Rīga

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

(Rīga)

10.-12. klases

Viktorija Aleksejeva

12.a

3. pakāpes diploms

Jeļena Šmukste

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

(Rīga)

10.-12. klases

Marika Avotiņa

12.b

3.pakāpes diploms

Jeļena Šmukste

Matemātika

5. klase

Arleta Kezika

5.b

1. vieta

Marina Trušina

Andrejs Karelovs

5.a

2. vieta

Gaļina Kožane

Andrejs Kļancevičs

5.a

2.vieta

Gaļina Kožane

Arina Djatlova

5.a

3.vieta

Gaļina Kožane

Vladimirs Jovļevs

5.b

3.vieta

Marina Trušina

Ņikita Muhins

5.a

3.vieta

Gaļina Kožane

Kira Rudiša

5.b

3.vieta

Marina Trušina

Arturs Šaicāns

5.b

atzinība

Marina Trušina

7. klase

Oleksandr Bryker

7.b

1.vieta

Marks Gitermans

8. klase

Aleksandrs Začinskis

8.a

2.vieta

Tatjana Ščerbiņina

Marija Ostrovska

8.c

3. vieta

Marija Lapšina

Tatjana Kiseljova

8.c

3. vieta

Marija Lapšina

Ņikoleta Skļareviča

8.c

3. vieta

Marija Lapšina

Vladislavs Pavlovs

8.a

atzinība

Tatjana Ščerbiņina

10.klase

Aleksandrs Kuzņecovs

10.b

3.vieta

Marina Trušina

12.klase

Vladimirs Hromakovs

12.a

3.vieta

Tatjana Ščerbiņina

Fizika

9.-12.kl.

Ēriks Petrovs

11.a

3. vieta

Gaļina Žjukova

Aleksejs Zeļenkovs

10.b

atzinība

Gaļina Žjukova

Bioloģija

9.,11.-12.kl.

Aleksandrs Kuzņecovs

10.b

3. vieta

Jeļena Šmukste

Darja Černova

11.a

3. vieta

Jeļena Šmukste

Kristīne Kozlova

11.a

3. vieta

Jeļena Šmukste

Viktorija Aleksejeva

12.a

3. vieta

Jeļena Šmukste

Taira Safina

9.b

atzinība

Jeļena Šmukste

Vēsture

9. kl.

Viktors Petrovs

9.b

3. vieta

Natālija Šķestere

Informātika

11.-12.kl.

Vladimirs Hromakovs

12.a

3.vieta

(tika izvirzīts Valsts sacensībām)

Ojārs Krūmiņš

Ēriks Petrovs

11.a

atzinība

(tika izvirzīts Valsts sacensībām)

Ojārs Krūmiņš

Latviešu valoda

8.kl.

Tatjana Kiseljova

8.c

3.vieta

Inna Tautere

Vācu valoda

10.-12. kl.

Diāna

Bikovska

11.a

Atzinība

(tika izvirzīta Valsts sacensībām)

Gaļina Melne

Franču valoda

10.-12. kl.

Elīna Malova

11.b

atzinība

Nataļja Servo

Krievu valoda

8.-12.kl.

Kristīne Kozlova

11.a

3.vieta

Jūlija Kuzņecova

Marija Ostrovska

8.c

Atzinība

Nataļja Masļeņņikova

Piedalīšanās konkursos

Konkurss

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

"Zvirbulis"

V.Šnaidermans

9.b

3.vieta

Sergejs Korotkovs

Lašor asociācijas zīmējumu konkurss "Tatjanas diena. Krievu literatūra. K.Čukovska daiļrade. Dzejas ilustrēšanas konkurss"

K.Zelenkova

A.Ivanova

J.Ivanova

J.Huhrjanska

J.Breusovs

A.Šmidta

A.Aleksejeva

E.Aleksejeva

2.b

2.b

5.a

5.a

5.b

9.a

9.b

6.b

Atzinība

Natālija Hroļenko

Dzejas ilustrēšanas konkurss sadarbībā ar skolas bibliotēku

organizators - žurnāls "Privetik"

K.Nikitjuka

A.Šolohova

8.a

8.a

Piedalīšanās

Natālija Hroļenko

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas

konkurss un labdarības akcija "Ziemas prieki".Organizatori:Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis" sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi,VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnes Gaiļezerā pedagoģijas dienestu.

J.Ivanova

J.Breusovs

A.Krasiļņikovs

J.Sandlere

5.a

5.b

2.b

4.b

Atzinība

Natālija Hroļenko

Rīgas centrālā bērnu bibliotēka zīmējumu izstāde "Vairāk tulpes"

Sākumskolas skolēnu klašu grupa

3.a

4.b

Piedalīšanās izstādē

Natālija Hroļenko

Bērnu un jauniešu centrs "Zolitūde"

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss - izstāde

"Kaķi balti, kaķi melni"

N.Cicanovska

O.Jarovenko

K.Nikitjuka

8.a

7.b

8.a

Pateicība

Pateicība

Simpātiju balva

Natālija Hroļenko

Konkurss "Sudraba atslēga".

Nikola Jurkeviča

9.a

Atzinība

Marina Rumaka

Konkurss "Sudraba atslēga".

Kirjanova Vladislava

Krasovska Daša

Smirnovs Artemejs

Šmidte Darja

Gasparaite Alina

Reuts Vladislavs

Čakšs Ričards

Balujeva Nikola

Kosareva Anna

Meļnikovs Mihails

Meļnikova Aleksandra

Pļetņova Anna

2.a

3.a

Atzinība

Marina Rumaka

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa

"Gleznojumi uz zīda. Ziedi",

2014.gada novembrī

Varvara Godunova Daniela Gailiša

Aleksandra Treimane

Polina Godunova

7.a

7.b

7.b

9.c

Atzinība

Tatjana Gromova

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu

Vizuāli plastiskās mākslas konkurss - izstāde "Pērlīšu rotas rudens noskaņās BJC "Laimīte",

2014.gada 13. decembrīi

Jana Prokofjeva

Vlada Stankeviča

Tarjana Gailiča

9.b

9.a

9.c

Atzinība

Tatjana Gromova

Rīgas vizuāli plastiskās mākslas izstāde - konkurss

"Leļļu māja-4"

tēma "Lelle - dubultnieks", konkursa izstāde apskatāma no 2014. gada 24. novembra līdz 17. decembrim

Vera Streļčeņa

7.a

Atzinība

Tatjana Gromova

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas

konkurss un labdarības akcija "Ziemas prieki",

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis",

2014.gada 1.decembrī līdz 2015.gada 2. martam

Ioanna Lutjko

Nikola Jurkeviča

Arina Aleksejeva

Alise Gorelikova

Jana Skucka

8.c

9.a

9.b

7.a

8.c

Atzinība

Tatjana Gromova

Konkursa tēma - "Mana dziesma". Konkursa organizētāji:

Biedrība "Latvijas tekstilmozaīka" Konkursa darbu izstāde un uzvarētāju godināšana notika 2015. gada 6.septembrī, festivāla "Latvijas tekstilmozaīka 2015" laikā, Kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

Alika Šveca

Anastasija Petersone

Ksenija Berjezkina

Anna Buševa

9.a

9.b

9.c

9.b

Atzinība

Tatjana Gromova

Intelektuālais maratons "Klasika" (5.-7.kl.)

Jegors Vladimirovs

6.b

1.vieta


Intelektuālais maratons "Klasika" (5.-7.kl.)

Bryker Oleksandr

7. b

2.vieta


Intelektuālais maratons "Klasika" (8.-9.kl.)

Taira Safina

9. b

2.vieta


Intelektuālais maratons "Klasika" (8.-9.kl.)

Nikola Jurkeviča

9.a

2.vieta


Starptautiskais internet-konkurss «Jaunās pasakas-2014+Jaunais mākslinieks ilustrātors»

(Krievija, Novokuzņecka)

1.Svetlana Semjonova

2.Kamilla Ņikitjuka

8.a

Radošo darbu publikācija krājumā "Jaunās pasakas-3"

piedalīšanās

Svetlana Semjonova

Ceturtais skolēnu-dzejnieku čempionāts

(ga, skolnieku avīze "su paаudze" un Baltijas dzejnieku ģilde)

1.Kristina Rezvih

2.Karina Zelenkova

3.Kamilla Ņikitjuka

4. Aleksandrs

Vasiļevskis

11.a

2.a

8.a

10.b

Dalībnieks-goda viesis

speciāla īpaša balva "Fenikss"

2.vieta

3.vieta

Svetlana Semjonova

Komponista Nellijas Hakel, trešais jauno izpildīju konkurss "Jaunie horizonti-2015" (ga, zikas kultūras biedrība "RINEL")

1.Kamilla Ņikitjuka

2. Svetlana Semjonova

8.a

Diploms

Diploms par informatīvo atbalstu konkursa "Jaunie horizonti - 2015" organizēšanā

Svetlana Semjonova

"Krievu dzejniekam Petram Jersovam -200. Lasām un jam." 1.daļa. (Latvijas krievu rnu rakstnieku asociācija)

Kamilla Ņikitjuka

8.a

piedalīšanās

Svetlana Semjonova


Начало страницы

Страница обновлена: 28.10.2015
© 2006-2018 Рижская средняя школа №22
Веб-мастер
Крепитесь, люди, скоро лето
Новости сайта:

05.11.2018
ESF projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

02.11.2018
Projekts "Latvijas skolas soma"

23.10.2018
Mūsu skolas aktu zālē 08.11.2018 plkst. 15:20 notiks karjeras pasākums par studijām Dānijā. Pie mums viesosies Study Start konsultanti .
Aicinam visus ieinteresētus apmeklēt pasākumu un uzdot jautājumus. Gaidam arī vecākus. Pasākums ir bezmaksas.

23.07.2018
2017./2018. mācību gada rezultāti

30.05.2018
Приём в 10 класс

22.04.2018
7-й Чемпионат поэтов-школьников

05.03.2018
Erasmus+ projekta video

11.02.2018
Фото: Музыкальная гостиная

03.02.2018
Фото: Семейный новый год

31.01.2018
Татьянин День

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Семинар "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Фото

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Родительский день

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Фото: Творческие Сборики, Проектная неделя

03.05.2017
Петиция направлена против использования микропластика

10.04.2017
Родительский день

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Конкурсы рисунков

12.12.2016
Новая билингвальная книга для детей

11.12.2016
Конкурс стихов о дружбе

15.11.2016
Родительский день для 1-12 классов

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

07.10.2016
График консультаций педагогов

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
В школьном театре смена поколеий. Не упусти свой шанс!

19.09.2016
Новый Erasmus+ проект Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

24.05.2016
Творческие Сборики 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts "Attīsti - mācies - dalies - Eiropā" (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Дневник путешественника

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

18.07.2015
Фильм - Юбилей 22 школы