2015./2016. mācību gada rezultāti

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Latvija un starpvalstu līmenis

Mācību priekšmets Klašu grupa Dalībnieki
Vieta Pedagogs
Ķīmijas olimpiāde (Latvija) 9.-12. Nikolas Teivans 9.b 3.pakāpes diploms Ludmila Brehova
Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde 5.-12. Aleksandrs Brikers 8.b 1.vieta Marks Gitermans
Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde 5.-12. Arleta Kezika 6.b 2.vieta Marina Trušina
Latvijas atklātā matemātikas olimpiāde 5.-12. Jeļizaveta Dobrovoļska 5.b 3.vieta Tatjana Ščerbiņina
Nacionālais debašu turnīrs angļu valodā (vēcākā grupa) 8.-12. Valerijs Ščerbaks Mihails Maksimenko 12. b 1. vieta Nataļja Šķestere
Nacionālais debašu turnīrs krievu valodā (vēcākā grupa) 8.-12. Iļa Grigorjevs Ksenija Berezkina 10. b 1. vieta Nataļja Šķestere
Nacionālais debašu turnīrs krievu valodā (vēcākā grupa) 8.-12. Santa Jamukjan 8.b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Nacionālais debašu turnīrs krievu valodā (vēcākā grupa) 8.-12. Aleksandra Treimane 8.b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Nacionālais debašu turnīrs krievu valodā (vēcākā grupa) 8.-12. Anastasija Svetlova 12.b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Nacionālais debašu turnīrs krievu valodā (vēcākā grupa) 8.-12. Veronika Sušpanova 12.b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Rīgas un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs krievu valodā (jaunākā grupa) 5.-7. Iļa Čerņonoks Ņikita Pegovs Maija Cimbaļuka 6. a 1. vieta Nataļja Šķestere
Rīgas un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs krievu valodā (jaunākā grupa) 5.-7. Jekaterina Sofija Huhrjansskaja Varvara Geronimus Arina Djatlova 6. a 2. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs Minskā (angļu valodā) 8.-12. Valerijs Ščerbaks Mihails Maksimenko 12. b 1. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs Minskā (krievu valodā) 8.-12. Iļa Grigorjevs Ksenija Berezkina 10. b 1. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs Minskā (krievu valodā) 8.-12. Iļa Grigorjevs 10. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs Minskā (angļu valodā) 8.-12. Valerijs Ščerbaks 12. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs Minskā (krievu valodā) 8.-12. Ksenija Berezkina 10. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs Minskā (krievu valodā) 8.-12. Veronika Šušpanova 12. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Zemgales un Rīgas reģionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 8.-12. Valerijs Ščerbaks Mihails Maksimenko 12. b 2. vieta Nataļja Šķestere
Zemgales un Rīgas reģionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 8.-12. Tatajana Kiseljova 9. c Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Zemgales un Rīgas reģionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 8.-12. Santa Jamukian 8. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Zemgales un Rīgas reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 8.-12. Arsenijs Rečs 8. a Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "Tuimaadi" Sanktpēterburgā. 8.-12. Veronika Šušpanova 12. a 1. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "Tuimaadi" Sanktpēterburgā. 8.-12. Iļja Grigorjevs 10. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 5.-7. Melisa Davidova Ņikita Borisovs Eriks Voroņins 7. b 7. b 7. a 2. vieta Nataļja Šķestere
2016.06.02 - Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 5.-7. Jekaterina Sofija Huhrjanskaja 6. a Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 5.-7. Demirs Safins 6. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 8.-12. Iļja Grigorjevs Eduards Serjogins Ksenija Berezkina 10. b 10. a 10. b 1. vieta Nataļja Šķestere
Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 8.-12. Anastasija Svetlova Emeleja Karetņikova Veronika Šušpanova 12. b 10. b 12. a 2. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!2016" (krievu valodā) 8.-12. Iļja Grigorjevs Ksenija Berjozkina 10. b 2. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!2016" (angļu valodā) 8.-12. Tatjana Kiseļova Santa Jamukien 9. c 8. b 2. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!2016" (krievu valodā ) 8.-12. Anastasija Svetlova Emilija Karetnikova Veronika Šušpanova 12. b 10. b 12. a 3. vieta Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!2016" (angļu valodā) 8.-12. Valerijs Ščerbaks 12. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!2016" (krievu valodā) 8.-12. Veronika Šušpanova 12. a Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere
Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 8.-12. Aleksandra Treimane Anna Judeļsone 8. b 9. c 2. vieta Nataļja Šķestere
Rīgas, Zemgales un Vidzemes reģionālais debašu turnīrs 5.-7. Anastasija Treimane 6. b Labākais turnīra runātājs Nataļja Šķestere

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Rīga

Mācību priekšmets Klašu grupa Dalībnieki
Vieta Pedagogs
Zinātniskie-pētnieciskie darbi (Rīga) 10.-12. Aleksandrs Kuzņecovs 11.b 2.pakāpes diploms (tika izvirzīts Valsts sacensībām) Jeļena Šmukste
Matemātika 5. Jeļizaveta Dobrovoļska 5.b 2.vieta Tatjana Ščerbiņina
Artjoms Smirnovs 5.b 3. vieta Tatjana Ščerbiņina
Ņikita Orlovs 5.a atzinība Tatjana Ščerbiņina
6. Arleta Kezika 6.b 1. vieta Marina Trušina
Andrejs Kļancevičs 5.a 1.vieta Gaļina Kožane
7. Ņikita Rožkalns 7.b 3.vieta Gaļina Kožane
8. Oleksandr Bryker 8.b 3.vieta Marks Gitermans
9. Darja Sediha 9.b atzinība Gaļina Kožane
Nikolleta Skļareviča 9.c 3.vieta Marija Lapšina
11. Andrejs Migunovs 11.a 3.vieta Marina Trušina
Fizika 9.-12. Marija Ostrovska 9.c 1. vieta (tika izvirzīta Valsts sacensībām) Oksana Novicka
Nikolas Teivans 9.b 3.vieta Ata Krūmiņa
Aleksandrs Začinskis 9.a atzinība Ata Krūmiņa
Jegors Smirnovs 10.b atzinība Gaļina Zjukova
Bioloģija 9.-12. Darja Černova 12.a 2. vieta (tika izvirzīta Valsts sacensībām) Jeļena Šmukste
Kristīne Kozlova 12.b 2. vieta (tika izvirzīta Valsts sacensībām) Jeļena Šmukste
Marija Ostrovska 9.c 2.vieta Jeļena Šmukste
Aleksandrs Kuzņecovs 11.b 3. vieta Jeļena Šmukste
Ķīmija 9.-12. Marija Ostrovska 9.c 1.vieta (tika izvirzīta Valsts sacensībām) Ludmila Brehova
Nikolas Teivans 9.b 2.vieta (tika izvirzīts Valsts sacensībām) Ludmila Brehova
Aleksandrs Začinskis 9.a atzinība Ludmila Brehova
Informātika (programmē-šana)
Ēriks Petrovs 12.a atzinība (tika izvirzīts Valsts sacensībām) Ojārs Krūmiņš
Latviešu valoda 8. Valērija Andrašune 8.a atzinība Iluta Losberga
Vācu valoda 10.-12. Diāna Bikovska 12.a Atzinība Olga Gaļperina
Ģeogrāfija 10.-12. Igors Anastasjevs 10.a 3.vieta Irina Tihomirova
Aleksandrs Kuzņecovs 11.b 3.vieta Irina Tihomirova
Valerijs Ščerbaks 12.b 3.vieta Irina Tihomirova
Viktors Petrovs 10.b atzinība Irina Tihomirova
Krievu valoda 8.-12. Kristīne Kozlova 12.b 3.vieta Jūlija Kuzņecova
Marija Ostrovska 9.c Atzinība Nataļja Lavrenova

Piedalīšanās sacensībās, konkursos

Konkurss Dalībnieki
Vieta Pedagogs
Lašor asociācijas zīmējumu konkurss "Tatjanas diena. Krievu kinematogrāfs" Milana Kazicāne Anželika Līduma Natalī Cicanovska 3.a 3.a 9.a Atzinība Atzinība Atzinība N.Hroļenko
Valsts policijas rīkots zīmējumu konkurss "Esmu redzams - esmu drošs" Aleksandra Ivanova 3.b 1.vieta N.Hroļenko A.Žmudze
Rīgas Domes Būvvaldes daļas organizētais zīmējumu konkurss "ES un mana apkaime" Darja Čistjakova Oļesja Jarovenko 8.b 8.b Pateicība Pateicība N.Hroļenko
Rīgas centrālās bērnu bibliotēkas pasaku ilustrējumu konkurss "Bilingvālā grāmata" Ņikita Orlovs Valērija Sosova Anna Novikova Darja Čistjakova Viktorija Bahitova Anna Šolohova Kamilla Ņikitjuka 5.a 6.b 9.c 8.b 8.b 9.a 9.a Atzinība Atzinība Atzinība Atzinība Atzinība Atzinība Atzinība N.Hroļenko S.Semjonova
Starptautiskais projekts ERASMUS+ "CLIL, my open window on the world. Logo Contest" 5.-7.klašu skolēni 5.-7. Piedalīšanos projektā M.Ružanska N.Hroļenko
Rīgas 89.vidusskolas 4.atklātajs konkurs "Krievu valoda-ir mana dzimtā valoda" Ričards Čakšs 3.a 2.vieta V.Mamuškina
Seminārs-konkurs "Matris Lingua" ("Mātes valoda"). Semināru rīko Latvijas Rakstnieku savienība un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centrs un atbalsta LR Kultūras ministrija. 1.Kamilla Ņikitjuka 2.Natali Cicanovska 3.Aleksandrs Vasiļevskis 4. Kristina Rezvih 9.a 9.a 11.b 12.a piedalīšanās piedalīšanās piedalīšanās piedalīšanās Svetlana Semjonova
"Krievu dzejniekam Petram Jeršovam -200. Lasām, zīmējam un saceram!" 2.daļa. (Latvijas krievu bērnu rakstnieku asociācija, Rīgas Centrālā bibliotēka) 1. Kamilla Ņikitjuka 2. Anna Šolohova 3. Daniels Ajzens 4. Karina Zelenkova 5. Elisej Dmitriev 9.a 9.a 5.b 3.a 2.b piedalīšanās piedalīšanās 2.vieta piedalīšanās piedalīšanās Svetlana Semjonova
"Zīmējam pasaku!" Lasām un zīmējam. (Kultūras biedrība "Kultūras dialogs", RCB) 1.Marija Gromova 2.Ņikita Orlovs 3.Valērija Sosova 4.Eleonora Aleksejeva 5.Viktorija Bahitova 6.Darja Čistjakova 7.Kamilla Nikitjuka 8.Anna Šolohova 9.Anna Novikova 3.b 5.a 6.b 7.b 8.b 8.b 9.a 9.a 9.c piedalīšanās un radošo darbu publikācija (1.-9.) Svetlana Semjonova Natalija Hroļenko
Piektais skolēnu-dzejnieku čempionāts (Rīga, skolnieku avīze "Mūsu paаudze" un Baltijas dzejnieku ģilde, RCB) 1.Severin Dmitriev 2. Elisej Dmitriev 3. Daniels Ajzens 4. Kamilla Ņikitjuka 5. Aleksandrs Vasiļevskis 6. Kristina Rezvih 1.b 2.b 5.b 9.a 11.b 12.a Piedalīšanās + balva Otrajā kārtā+ balva Piedalīšanās + balva Piedalīšanās + balva Otrajā kārtā+ balva Piedalīšanās + balva Svetlana Semjonova
Komponista Nellijas Hakel, ceturtajs jauno izpildītāju konkurss "Jaunie horizonti-2016" (Rīga, Mūzikas kultūras biedrība "RINEL",SBA) 1.Kamilla Ņikitjuka 2.Anna Judelsone 9.a 9.c Uzaicinātais viesis Svetlana Semjonova
Starptautiskais internet-konkurss «Burvju lotosa pasakas» (Krievija, Vladivostoka) 1.Svetlana Semjonova 2. Severin Dmitriev 3. Elisej Dmitriev 1.b 2.b 2.vieta un radošo darbu publikācija Piedalīšanās Piedalīšanās Svetlana Semjonova
Bērnu un jaunatnes dzejas deklamētāja konkurss "Young Folks Poetry Day" (Rīga, Young Folks, "Latvijas Mākslinieku savienība"). 1.Svetlana Semjonova 2. Emīlija Karetnikova 3. Artjoms Kaļinovskis 10.b 1.b Uzaicinātais viesis Piedalīšanās Piedalīšanās Vecāki Svetlana Semjonova
Konkursa tēma - "Mana dziesma". Konkursa organizētāji: Biedrība "Latvijas tekstilmozaīka" Alika Šveca, Anastasija Petersone, Ksenija Berjezkina, Anastasija Buševa 10. 2.vieta T.Gromova
Ziemassvētku tirdziņš "Laimītē", BJC "Laimīte", Streļčeņa Vera Valērija 7.a 8.a Piedalīšanās T.Gromova
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 5.-7.klasēm Pirijevs Talants 7. b 4. vieta maratonā; 2. vieta finanšu pratībā
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 5.-7.klasēm Kļancevičs Andrejs 6. a 1. vieta heiristikā; 1. vieta finanšu pratībā; 1. vieta matemātikā; 1. vieta dzimtajā valodā.
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 5.-7.klasēm Tribucuna Sofja 5. a 2. vieta dzimtajā valodā
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 8.-9.klasēm Kiseļjova Tatjana 9. c 1. vieta maratonā. 2. vieta heiristikā; 2. vieta vēsturē; 1. vieta finanšu pratībā; 1. vieta dabas zinībās; 1. vieta dzimtajā valodā.
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 8.-9.klasēm Krjukovs Vsevolods 9. b 2. vieta maratonā; 3. vieta angļu valodā; 1. vieta matemātikā; 1. vieta dzimtajā valodā.
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 8.-9.klasēm Šatcs Mihails 9. b 3. vieta maratonā; 3. vieta heiristikā; 1. vieta dabas zinībās; 2. vieta matemātikā; 3. vieta dzimtajā valodā.
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 8.-9.klasēm Movčana Anastasija 9. a 3. vieta finanšu pratībā;
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 8.-9.klasēm Bryker Oleksandr 8.b 1.vieta hieristika 3.vieta matemātikāvieta
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 8.-9.klasēm Torčiks Timofejs 9.c 3. vieta dabas zinības; 2. vieta dzimtajā valodā.
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 10.-12.klasēm Safina Taira 10. b 1.vieta hieristikā; 2.vieta dzimtajā valodā;
Intelektuālais maratona "Klasika" "DIALOGS-LOGS UZ PASAULI" 2016. gada 28. janvārī 10.-12.klasēm Lūcij Bahire Ksenija 10. b 3. vieta angļu valodā; 1. vieta dzimtajā valodā.

Начало страницы

Страница обновлена: 01.03.2018
© 2006-2018 Рижская средняя школа №22
Веб-мастер
Крепитесь, люди, скоро лето
Новости сайта:

05.11.2018
ESF projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

02.11.2018
Projekts "Latvijas skolas soma"

23.10.2018
Mūsu skolas aktu zālē 08.11.2018 plkst. 15:20 notiks karjeras pasākums par studijām Dānijā. Pie mums viesosies Study Start konsultanti .
Aicinam visus ieinteresētus apmeklēt pasākumu un uzdot jautājumus. Gaidam arī vecākus. Pasākums ir bezmaksas.

23.07.2018
2017./2018. mācību gada rezultāti

30.05.2018
Приём в 10 класс

22.04.2018
7-й Чемпионат поэтов-школьников

05.03.2018
Erasmus+ projekta video

11.02.2018
Фото: Музыкальная гостиная

03.02.2018
Фото: Семейный новый год

31.01.2018
Татьянин День

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Семинар "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Фото

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Родительский день

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Фото: Творческие Сборики, Проектная неделя

03.05.2017
Петиция направлена против использования микропластика

10.04.2017
Родительский день

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Конкурсы рисунков

12.12.2016
Новая билингвальная книга для детей

11.12.2016
Конкурс стихов о дружбе

15.11.2016
Родительский день для 1-12 классов

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

07.10.2016
График консультаций педагогов

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
В школьном театре смена поколеий. Не упусти свой шанс!

19.09.2016
Новый Erasmus+ проект Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

24.05.2016
Творческие Сборики 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts "Attīsti - mācies - dalies - Eiropā" (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Дневник путешественника

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

18.07.2015
Фильм - Юбилей 22 школы