2013./2014. mācību gada rezultāti

Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Latvija un pasaule

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

10.-12.

Viktorija Aleksejeva

11.a

piedalīšanās

Jeļena Šmukste

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde

11.-12.

Vladimirs Hromakovs

11.a

piedalīšanās

Ojārs Krūmiņš

8.-10.

Ēriks Petrovs,

Andrejs Krukovskis

10.a

piedalīšanās

Ojārs Krūmiņš

Atklātā matemātikas olimpiāde

5.-12.

Oleksandr Bryker

6.b

3.

Marks Gitermans

Darja Sediha

7.b

3.

Gaļina Kožane

Starptautiskais konkurss "Тотальный диктант"

1.-12.

Tatjana Ščeglova

12.a

1.

Jūlija Kuzņecova

Nacionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 30.11.2013.


Aleksandrs

Kuzņecovs

9.b

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Nacionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 29.03.2014.


Jekaterina Sofija Petrova

11.a

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!"

25.-27.04.2014.g. (krievu valodā)


Ksenija Berjozkina,

''Ņikita Opletins,

I. Ivašins (privātskola "Klasika"),

8.c

vieta

Natālija Šķestere

Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!"

25.-27.04.2014.g. (krievu valodā)


Anastasija Višņevska,

Anastasija Svetlova,

Veronika Šušpanova

10.b

3.vieta

Natālija Šķestere

Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!"

25. - 27.04.2014.g. (krievu valodā)


Anna Movčana

Anna Novikova

7.a

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Starptautiskais debašu turnīrs "RigaGo!"

25. - 27.04.2014.g. (angļu valodā)


Jekaterina Sofija Petrova,

Vjačeslavs Jusenis,

T. Andrējeva

(21.vsk.)

11.a

3.vieta

Natālija Šķestere


Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātniskie-pētnieciskie darbi, konkursi: Rīga

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniskie-pētnieciskie darbi

10.-12.

Viktorija Aleksejeva

11.a

3.

Jeļena Šmukste

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde

11.-12.

Vladimirs Hromakovs

11.a

tika izvirzīti Valsts sacensībām

Ojārs Krūmiņš

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde

8.-10.

Ēriks Petrovs,

Andrejs Krukovskis

10.a

tika izvirzīti Valsts sacensībām

Ojārs Krūmiņš

Matemātika

5.

Jegors Vladimirovs

5.b

2.

Gaļina Kožane

Rene Veide

5.b

3.

Gaļina Kožane

Arina Orlova

5.b

atzinība

Gaļina Kožane

6.

Oleksandr Bryker

6.b

2.

Marks Gitermans

7.

Marija Ostrovska

7.c

2.

Marija Lapšina

Deniss Sazoņenkovs

7.c

3.

Marija Lapšina

Vladislavs Pavlovs

7.a

atzinība

Tatjana Ščerbiņina

Igors Tomiļins

7.b

atzinība

Gaļina Kožane

8.

Tatjana Gaiča

8.c

3.

Marina Trušina

9.

Daniels Šatcs

9.b

atzinība

Marina Trušina

Aleksejs Zeļenkovs

9.b

atzinība

Marina Trušina

10.

Andrejs Krukovskis

10.a

atzinība

Marija Lapšina

Fizika

9.-12.

Ēriks Petrovs

10.a

2.

Gaļina Zjukova


Ņikita Širons

12.a

3.

Gaļina Zjukova

Bioloģija

9.,11.,12.

Aleksandrs Kuzņecovs

9.b

2.

Jeļena Šmukste


Andrejs Migunovs

9.a

atzinība

Jeļena Šmukste

Ķīmija

10.-12.

Ņikita Širons

12.a

atzinība

Liudmila Volkova

Vēsture

9.,12.

Aleksandrs Kuzņecovs

9.b

2.

Natālija Šķestere


Piedalīšanās konkursos

Konkurss

Dalībnieki

Klase

Vieta

Pedagogs

Laikraksta "Cуббота" eseju konkurs "Герой нашего времени"

Kristina Ābeltiņa

12.b

2.

Jūlija Kuzņecova

Starptautiskais internet-konkurss «Jaunās pasakas-3+Jaunais mākslinieks ilustrātors»

(Krievija, Novokuzņecka)

Svetlana Semjonova


Radošo darbu publikācija krājumā "Jaunās pasakas-3"

Svetlana Semjonova

Kamilla Ņikitjuka

7.a

Diploms+ zīmējuma publikācija

Anna Šolohova

7.a

piedalīšanās

Аnna Burilova

5.a

atzinība

Svetlana Semjonova,

Natālija Hroļenko

Darja Beļavska

5.a

atzinība

Anabele Kulinska

5.b

atzinība

Sabina Musaeva

4.b

atzinība

Polina Opadjko

4.b

atzinība

Polina Sutčenkova

4.b

piedalīšanās

Trešais skolēnu-dzejnieku čempionāts

(Rīga, skolnieku avīze "Mūsu paаudze" un Baltijas dzejnieku ģilde)

Kristina Rezvohh

10.a

Kauss/1.vieta+speciālā īpašā balva "Fēnikss"

Svetlana Semjonova

Kristina Ābeltiņa

12.b

diploms

Kamilla Ņikitjuka

7.a

diploms

Marija Panfilova

11.a

diploms

Komponista Nellijas Hakel, otrais jauno izpildītāju konkurss "Jaunie horizonti-2014" (Rīga, mūzikas kultūras biedrība "RINEL")

Kristina Ābeltiņa

12.b

Diploms+Diploms par labāko tango izpildījumu

Svetlana Semjonova

Vēsturiskas spēles "Rīgas hronikas"

Aļona Balahničova,

Marika Avotiņa,

Liāna Loseva,

Vladislavs Korpeikins,

Konstantins Romanovskis,

Antons Hramovs

11.b,

11.b,

11.b,

11.a,

11.b, 12.b

3.

Natālija Šķestere

Konkurss "Pazīsti Rīgu"

S. Ovčinnikovs,

A. Malahovs,

E. Gromiko,

K. Davidovs, I. Konopļannikovs


2.


Reģionālais debašu turnīrs (latviešu valodā) 19.10.2013.g.

A. Svetlova

L. Poļakova

V. Šušpanova

10.b,

11.a,

10.b

3.

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 19.10.2013.g.

J. S. Petrova,

V. Jusenis

11.a,

11.a

3.

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 19.10.2013.g.

V.B.Ignatjevs,

A. Kuzņecovs

9. a,

9.b

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 19.10.2013.g.

K. Rezvih,

A. Krukovskis,

K. Rezvih

10.a,

10.a,

10.a

vieta

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 23.11.2013.g.

K. Rezvih,

A. Krukovskis,

K. Rezvih

10.a,

10.a,

10.a

vieta

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 23.11.2013.g.

O. Verbickaja,

V. Kozlovs,

A. Savickis

6.a,

6.b,

6.a

3.

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 23.11.2013.g.

G. Tihomirovs,

I. Tomiļins

7.b,

7.b

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 15.03.2014.g.

A. Movčana,

A. Novikova,

A. Černiševa

7.a,

7.a,

7.a

vieta

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (krievu valodā) 15.03.2014.g.

M. Jasvens

9.b

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Reģionālais debašu turnīrs (angļu valodā) 15.03.2014.g.

A. Kuzņecovs

9.b

Labākais runātājs

Natālija Šķestere

Intelektuālais maratons "Klasika"

Savelijs Ruļovs

6.b

2. vieta ģeogrāfijā un bioloģijā 5. - 7. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Gļebs Tihomirovs

7.b

1. vieta 5. - 7. klasēs visos priekšmetos


Intelektuālais maratons "Klasika"

Mihails Šatcs

7.b

2. vieta 5. - 7. klasēs visos priekšmetos


Intelektuālais maratons "Klasika"

Timofejs Torčiks

7.c

2. vieta - literatūra,

vizuālajā mākslā, ģeogrāfijā un bioloģijā

5. - 7. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Nikola Jurkeviča

8.a

2. vieta 8. - 9. klasēs visos priekšmetos


Intelektuālais maratons "Klasika"

Taira Safina

8.b

1. vieta vēsture un sociālajās zinībās,

3. vieta - ģeogrāfijā un bioloģijā

8. - 9. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Aleksejs Zeļenkovs

9.b

1. vieta - fizikā, ķīmijā, dabas zinībās, un angļu valodā 8. - 9. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Andrejs Migunovs

9.a

3. vieta - fizikā, ķīmijā, dabas zinībās, ģeogrāfijā un bioloģijā 8. - 9. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Kristina Kozlova

10.b

1. vieta - angļu valodā, ģeogrāfijā un bioloģijā 10. - 12. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Veronika Šušpanova

10.b

1. vieta - dzimtajā valodā 10. - 12. klasēs.


Intelektuālais maratons "Klasika"

Jekaterina Sofija Petrova

11.a

2. vieta - dzimtajā valodā 10. - 12. klasēs.


Fonda " Save Our

Life "zīmējumu konkurss " Pasakaini dzīvnieku stāsti " 8.11.2013.

Sofija Kikote

2.b

Balva

Larisa Jefremova

Sergejs Avramčuks

Artjoms Donskojs

Santa Mure

Varvara Krumina

Anastasija Kupča

2.b

piedalīšanās

Konkurss "Sudraba atslēga".

Nikola Jurkeviča

8.a

Esam pusfinālā

Marina Rumaka

Konkurss "Sudraba atslēga".

Neimane Monika,

Kirjanova Vladislava,

Širjajeva Anželika,

Gasparaite Alina,

Reuts Vladislavs,

Čakšs Ričards,

Balujeva Nikola,

Kosareva Anna,

Meļnikovs Mihails,

Meļnikova Aleksandra,

Pļetņova Anna

1.a,

2.a,

3.a

Esam pusfinālā

Marina Rumaka

Konkurss "Sudraba atslēga".

Neimane Monika

3.a

atzinība

Marina Rumaka

Konkurss "Baltic talent"

Ņikola Jurkeviča

8.a

3.

Marina Rumaka

Konkurss "Balsis"

Nikola Jurkeviča,

Nelli Maksimova,

Anastasija Beļaka

8.a,

6.b,

10.a

atzinība

Marina Rumaka

Lašor asociācijas zīmējumu konkurss "Tatjanas diena. Krievu literatūra. Krilova daiļrade "

M.Mirlina,

J.Ivanova,

A.Karelovs,

P.Opadjko,

A.Musajeva,

A.Kuļinska,

M.Ostrovska

2.a,

4.a,

4.a,

4.b,

4.b,

5.b,

7.c

piedalīšanās

Natālija Hroļenko

"RīgaOrg_2014" pašzīmēto atklātņu izveidošana, projekts

20 skolēni

1.-9.kl.

piedalīšanās

Natālija Hroļenko

"Rīga- Eiropas kultūras galvaspilsēta" kolāžu izstāde Rīgas 22.vsk.

Pamatskolas klašu skolēni

5.-7.kl.


Inna Tautere,

Iveta Marševska, Natālija Hroļenko

Dzejas ilustrēšanas konkurss,

organizators - literārais portāls "Союз писателей".

Trešais starptautiskais konkurss «Новые сказки» + «Юный художник оформитель» (Krievija, Novokuznecka).

K.Nikitjuka,

А.Burilova,

D.Beljavska

А.Кuļinska,

P.Оpadjko,

S.Musajeva

7.a,

5.a,

5.a,

5.b,

4.b,

4.b,

atzinība

Svetlana Semjonova,

Natālija Hroļenko

Bērnu un jauniešu centrs "Zolitūde" sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Kultūras un atpūtas centru "Imanta"- zīmējumu konkurss"Transports Rīgā cauri gadsimtiem".

A.Krasiļņikovs,

A.Ivanova,

Z. Timofejeva,

P.Sutčenko,

Ņ.Prokopenko

1.b,

1.b,

4.b,

4.b,

7.c

Pateicības raksts

Pateicības raksts

Pateicības raksts

Pateicības raksts

Simpātiju balva

Natālija Hroļenko

Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 15.07.2014
© 2006-2018 Rīgas 22. vidusskola
Lapas pārzinis
Saturieties! Līdz vasarai
Lapas jaunumi:

Uzņemšana skolā

Sagatavošanas grupa (pirmsskola)

11.04.2019
Komandu sacensības informātikā

10.04.2019
Keramikas pulciņa izstāde

08.04.2019
Apbalvošanas kārtība

20.03.2019
Šogad mācās ne tikai skolēni, bet arī skolotāji

01.02.2019
Vizuālās mākslas konkursa laureāti

10.01.2019
Atjaunotas skolas prasības ZPD un projektu noformēšanai

05.11.2018
ESF projekts "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

02.11.2018
Projekts "Latvijas skolas soma"

23.10.2018
Mūsu skolas aktu zālē 08.11.2018 plkst. 15:20 notiks karjeras pasākums par studijām Dānijā. Pie mums viesosies Study Start konsultanti.
Aicinam visus ieinteresētus apmeklēt pasākumu un uzdot jautājumus. Gaidam arī vecākus. Pasākums ir bezmaksas.

23.07.2018
2017./2018. mācību gada rezultāti

30.05.2018
Uzņemšana 10. klasē

22.04.2018
Septītais dzejnieku-skolēnu čempionāts

05.03.2018
Erasmus+ projekta video

11.02.2018
Foto: Muzikālā viesistaba

03.02.2018
Foto: Ģimeņu Jaunais gads

31.01.2018
Tatjanas diena

14.12.2017
Karjeras izglītība

11.12.2017
Seminārs "Matris Lingua"

10.12.2017
Skolotāju sasniegumi

01.12.2017
Sasniegumi šaha sacensībās

24.11.2017
Foto

13.11.2017
Ekskursija uz Ādažu poligonu

03.11.2017
Vecāku diena

21.10.2017
Erasmus+ STEM Spānija

20.10.2017
Karjeras izglītība

11.09.2017
Fakultatīvu un interešu izglītības grafiks

06.06.2017
Mēs iestādījām kokus

05.06.2017
Foto: Mazie radošie saieti, Projektu nedēļa

03.05.2017
Petīcija pret mikroplastmasas izmantošanu kosmētikas līdzekļos

10.04.2017
Vecāku diena

20.03.2017
Spēļu izmantošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

07.02.2017
Zīmējumu konkursi

12.12.2016
Jauna bilingvālā grāmata bērniem

11.12.2016
Konkurss dzejoļi par draudzību

15.11.2016
Vecāku diena

31.10.2016
Foto

10.10.2016
Karjeras nedēļa - Tava iespēja iepazīt darba tirgu!

04.10.2016
Latvijas starpskolu debašu turnīrs

22.09.2016
Skolas teātrī notiek paaudžu nomaiņa. Nepalaid garām savu iespēju!

19.09.2016
Jauns Erasmus+ projekts Full STEAM ahead for better education

02.06.2016
ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

23.05.2016
Mazie radošie saieti 2016

19.05.2016
ERASMUS+ projekts "Attīsti - mācies - dalies - Eiropā" (MLSE)

11.04.2016
Erasmus+ Ceļotāja dienasgrāmata

06.04.2016
Rīgas 22. vidusskolā eksaktajām zināšanām redz nākotni

21.12.2015
Foto: Radošie saieti 2015