Mācību olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu rezultāti

Pasaules līmenis

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

42. pasaules ķīmijas olimpiāde (Tokija, Japāna)

10.-12. klases

Viktors Pozņaks

12.b

Bronzas medaļa

V, Koroļkova,
L. Volkova

Rīga, Latvija

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

Ķīmija (Latvija)

10.-12. klases

Viktors Pozņaks

12.b

2

L. Volkova

ZPD (Latvija) 10.-12. klases

Ņikita Rozenbergs-Trautmans


11.а

piedalīšanās

O. Krūmiņš

ZPD (Rīga)

10.-12. klases

Ņikita Rozenbergs-Trautmans

11.а

2

O. Krūmiņš

Sergejs Iščenko

11.а

2

O. Krūmiņš

Dana Fonarjova,
Marija Luceva


11.а

piedalīšanās

L. Naidjonoka

Ksenija Krotova,
Olga Abduļina


10.а

piedalīšanās

L. Volkova,
J. Krasiļņikova

Veronika Zamaldinova

10.а

piedalīšanās

J. Šmukste

Stradiņa universitātes 9. zinātniskā konference

10.-12. klases

Ksenija Krotova,
Olga Abduļina

10.а

piedalīšanās

L. Volkova,
J. Krasiļņikova

Rajona līmenis

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

Bioloģija

9. klase

Anna Kuzņecova

9.а

3

J. Šmukste

Angļu valoda

11.-12. классы

Rihards Kurakins

11.b

3

A. Fiļipova

Nikolajs Vavilovs

12.а

3

A. Fiļipova

Latviešu valoda

7.-8. klases

Tatjana Ščeglova

8.а

1

I. Tautere

Olga Švecova

8.а

3

I. Tautere

Lolita Poļakova

7.а

3

I. Tautere

Ķīmija

9.-12. klases

Viktors Pozņaks

12.b

2

L. Volkova

Iļja Postnovs

9.с

3

L. Volkova

Pāvels Sičs

12.b

atzinība

L. Volkova

Fizika

9.-12. klases

Viktors Pozņaks

12.b

2

S. Vinogradovs

Vēsture

9.-12. klases

Anna Kuzņecova

9.а

atzinība

A. Kovaļa

Georgijs Stakanovs

9.с

atzinība

A. Kovaļa

Matemātika

5. klase

Barbara Morkāne

5.b

2

M. Trušina

Aleksandra Voitenko

5.b

2

M. Trušina

Mstislavs Dvurečenskis

5.b

2

M. Trušina

Emīlija Mendelsone

5.b

2

M. Trušina

Arsenijs Sergejevs

5.b

2

M. Trušina

6. klase

Anastasija Podabulkina

6.b

2

M. Trušina

Kristīne Kozlova

6.b

3

M. Lapšina

Oļegs Dimčenko

6.а

3

M. Lapšina

Vizuālā māksla

5.-12. klases

Anastasija Lakina

6.а

atzinība

N. Hroļenko

Ksenija Mihailova

11.b

atzinība

N. Hroļenko

Mājturība

5-8 klases

Ēriks Buličevs

8.c

3

N. Petrenko

Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 23.08.2019
© 2006-2020 Rīgas 22. vidusskola