Mūsu skola konkuršā «Jaunie horizonti 2014»

  

30-31 maijā Rīgā notika otrais Latvijas jauno vokālistu konkurss «Jaunie Horizonti 2014».

Konkursā piedalījās jaunie dziedātāji no 13 līdz 25 gadiem. Viņi dziedāja dziesmas, kuru vārdu autori ir A. Puškins un divi mūsdienu Latvijas autori. Mūzikas autors Nellija Hakele.

No Rīgas 22. vidusskolas piedalījās un diplomu saņēma Kristina Ābeltiņa (12.b). Viņa tika atzīmēta arī ar diplomu par labāko tango izpildījumu.

foto Foto


ISIC apbalvo sekmīgākos skolēnus

Mācību gada izskaņā 8 skolās tika apbalvoti centīgākie skolēni. Skolēnu nominācijas izvirzīja pašas skolas, vērtējot gan sekmes, dalību olimpiādēs, skolas un ārpusskolas piedalīšanos pasākumos un konkursos. Centīgāko skolēnu nominēšanu organizēja ISIC Latvija.

Sekmīgākie skolēni tika nominēti astoņās Rīgas pilsētas un reģiona sadarbības skolās: Rīgas Hanzas vidusskolā; Rīgas 40. vidusskolā; Rīgas 22. vidusskolā; Ziemeļvalstu ģimnāzijā; Mārupes vidusskolā, Ulbrokas vidusskolā, Baložu vidusskolā un Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā.

 Sekmīgāko un aktīvāko skolēnu nominācijai izvirzītie skolēni saņēma balvas un diplomus no ISIC Latvija, galveno balvu no ISIC sadarbības partnera Sony Latvia – īpašās SONY DJ austiņas MDR-V55.Tā kā centīgo skolēnu paliek aizvien vairāk, ISIC Latvija ar sadarbības partneru atbalstu sniedza arī balvas no Dailes teātra, spāņu valodas mācības centra „Centro Picasso”, SIA „Izglītība Ārzemēs”, angļu valodas apmācībām internetā, „CREDO” autoskolas, spēļu izplatītāja „Brain Games”, boulinga centra „Spāre”, kafejnīcas „YoYo Frozen Yoghurt” un kafejnīcas „Burbuļnīca”.

Sekmīgāko skolēnu nominēšanas tradīciju ISIC Latvija iedibināja 2012.gadā. Nominācijas tiek piešķirtas balstoties uz nomināciju nolikumu un skolas izvirzītas komisijas vērtējumu skolēnu sekmēm un sabiedriskajai aktivitātei.

Katrs no nominētajiem savā īpašumā saņēma arī ISIC dāvanu kartes ar iespēju izveidot jaunu ISIC karti, ar kuru var gūt vairāk kā 550 atlaides Latvijā un 125 000 vietās pasaulē.

ISIC ir vienīgā starptautiskā skolēnu, studentu, jauniešu un pedagogu identifikācijas un atlaižu karte, kas piedāvā plašāko atlaižu tīklu Latvijā ar vairāk kā 500 atlaižu vietām un visā pasaulē ar vairāk kā 42 000 atlaižu vietām. 2013. gadā ISIC starptautisko skolēnu apliecību Latvijā izmantoja teju 21 500 skolēnu. Kopumā 2013.gadā ISIC karšu priekšrocības izmantoja 68 500 Latvijas iedzīvotāji.

Plašākai informācijai:

portals@isic.lv


Sporta orientēšanās

29 maijā notika 5.-11. klašu skolēnu sacensības "Sporta orientēšanās". Skolēniem tika iedota karte ar maršrutu un fotografijas ar arhitektūras objektiem, grafitti utt. Dalībniekiem vajadzēja atrast objektus, kas attēloti fotografijās un nofotografēt no tā paša rakursa. Uzvaru noteica pēc iegūto punktu skaita.

Rezultāti:

1 vieta - 11.а (31 punkts no 36)

2 vieta - 10.а (29,5 punkti)

3 vieta - 7.а (29 punkti)

4 vieta - 11.b (23,5 punkti)

5 vieta - 6.а (21 punkts)

6 vieta - 8.c (20 punkti)

7 vieta - 5.b (19,5 punkti)

8 vieta - 10.b (18 punkti)

9 vieta - 6.b (16, 5 punkti)

10/11 vieta - 7.c, 7.b (16 punkti)

12 vieta - 5.а (12 punkti)


Konkurss «Cik labi Tu pazīsti RĪGU?!»

 10 maijā vairākas mūsu skolas skolēnu un absolventu komandas kārtējo reizi piedalījās pilsētas konkursā «How well do You know RIGA?!». Komandas "Заплетык языкается" - Vjačeslavs Jusenis, Jevgeņija Jeļizaveta Fjodorova, Sofija Jekaterina Petrova, Kristīna Babiča, Darja Tkača un komanda "Bob Marli" - Eduards Gromiko, Ivans Konopļaņņikovs, Sergejs Ovčiņņikovs, Sergejs Malahovs, Kļim Davidovs. Konkursā piedalījās arī mūsu absolventi - Georgijs Stakanovs, Tatjana Starodubova, Eduards Inešins un organizators Marija Demidova. Konkursa rezultāts - 3 vieta no 91 komandas!!! Apsveicam uzvarētājus - komandu "Bob Marli".

 Rezultāti


Vēstures un kulturologijas nedēļa

 19.03.2014 skolēni apmeklēja Rīgas nacionālā vēstures muzeja filiāli - Dauderu namu. 7. klases iepazinās ar bruņinieku dzīvesveidu, apbruņojumu un paražām.

8. klases piedalījās orientēšanas spēlē, kurā skolēniem bija jāatbild uz jautājumiem par ēkas vēsturi, eksponātiem un to interpretāciju. Pēc darba lapu aizpildīšanas tika noteikti pieci spēles uzvarētāji:

Vārds, uzvārds

Klase

Laiks

Vieta

Tatarčuka Aleksandra

8. b

4.94

1

Bartkeviča Marija

8. b

4.91

2

Petersone Anastasija

8. b

4.58

3

Mežickaja Ilona

8. c

2.79

4

Jurkeviča Nikola

8. a

2.68

5

 9. klašu skolēni, gatavojoties valsts eksāmenam vēsturē, noklausījās video lekciju "Ražots Latvijā" un aizpildīja darba lapas, pēc kurām bija noteikti pieci uzvarētāji.

Vārds, uzvārds

Klase

Laiks

Vieta

Kertanova Jevgneija

9. b

3.12

1

Kulisa Sjuzanna

9. b

3.18

2

Saharevsiks Leons

9. b

3.45

3

Zeļenkovs Aleksejs

9. b

4.04

4

Vinogrādova Dmitrijs

9. b

4.08

5

(sk. foto "Muzeju stunda")

24.03.2014 8. stundā skolas aktu zālē visus ieritināja "Vēstures rats" - tradicionālā vēstures un kulturologijas nedēļas viktorīna.

Klase

Punktu skaits

Vieta

9.b

38

1

8.b

33

2

6.b

26

3

(sk. foto "Vēsturiskais rats")

25.03.2014 skolas gaiteņos 2. stāva tika izvietotie skolēnu konkursa darbi "Vēsturiskā avota analīze", "Vēsturiskais portrets" un "Vēsturiskais kostīms".

 26.03.2014 skolas vēstures kabinetā tika aicināti visi interesenti - skolas improvizētajā vēstures muzejā. Pateicoties skolēniem, ekspozīcijā atradās pirmais mobilais telefons, dažādu armiju piederumi, senās Ēģiptes papirusi, fotogrāfijas, markas, bērnu rotaļlietas un citi priekšmeti, kuri stāsta mums par mūsu vēsturi. Vispopulārākie eksponāti bija - pirmais mobilais telefons, lidotāja galvas tērps, vācu armijas virsnieka planšets, gāzes maska un grāmata, kura ir 300 gadu sena.

(sk. foto "Skolas muzejs")

Vēstures nedēļās beigās konkursu uzvarētāji un aktīvākie nedēļas dalībnieki tika atalvoti.

(sk. foto "Atbalvošana")

Paldies visiem! Tiksimies pēc gada!

  


Kauss teršajā skolēnu-dzejnieku čempionātā

Trešā skolenu-dzejnieku čempionāta kausu šogad, 22. aprīlī saņēma mūsu skolas 10.a klases skolniece Kristina Rezvoha. Kristina saņēma arī speciālo balvu "Putns fēnikss" un grāmatu biblioteku. Šogad otro un trešo vietu žūrija nolēma nepiešķirt.

  

Kopā ar Krīstinu no 22. skolas piedalījās: Kristina Ābeltiņa (12.b), Marija Panfilova (11.a), Kamilla Ņikitjuka (7.a).

  

Kamilla Ņikitjuka 1. jūlijā ir aicināta piedalīties pilsētas pasākumā bērniem.Jauno ģitāristu konkurss

 Andrejs Perunovs mācās Paula Jurjāna mūzikas skolas 4. klasē. Viņa specialitāte ir ģitāra. 13. martā Andrejs piedalījās savā pirmajā Andra Grīnberga jauno ģitāristu konkursā "Kur tad tu nu biji?" Mārupē. Uz konkursu bija atbraukuši jaunie ģitāristi no dažādām Latvijas pilsētām, lai spēlētu latviešu tautas dziesmas Andra Grīnberga apdarē klasiskajai ģitārai. Neskatoties uz to, ka Andrejs bija viens no jaunākajiem dalībniekiem grupā no 4. līdz 6. klasei, viņam izdevās iegūt 2. vietu.

Sirsnīgi sveicam Andreju ar uzvaru!Nometne «Esi draugs!»

  

Latviešu valodas aģentūra 2013. gada 28. decembrī sāka īstenot Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektu „Atbalsts trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā”.

 Skolēnu brīvlaikā no 17. līdz 21. martam Rāmavas muižā (www.ramavasmuiza.lv) notika projekta piedāvātā integrācijas nometne „Esi draugs!”. Nometnē skolēniem bija iespēja gan piedalīties radošās latviešu valodas apguves nodarbībās, gan darboties animācijas darbnīcā, veidojot filmiņu „Kādas ūdens lāses stāsts”, gan spēlēt erudīcijas un izziņas spēles.

Rīgas 22. Vidusskolas skolotājas Iveta Marševska un Dace Lukase un skolēni no 3.a klases Jevgenijs Gruenko, Sofija Trubicina, 5.a Darja Čerjomuhina, 7.b Marina Smirnova, 7.c. Diana Širjajeva piedalījās nometnē „Esi draugs!”.

 Pirmajā brīvlaika dienā es ar autobusu devos uz nometni „Esi draugs!”. Tur es iepazinos ar jauniem bērniem, un viņi kļuva par maniem draugiem. Nometnē mēs jautri pavadījām laiku, spēlējām spēles, taisījām dažādas lietas, gājām laukā un bijām ekskursijā māla darbnīcā. Vakaros mums bija diskotēkas. Nometnē mēs ļoti daudz runājām latviski, un tagad es zinu daudz vairāk nekā pirms nometnes. Nometnē bija ļoti gards ēdiens, cienasti un jautras izklaides, tādēļ mājās braukt nemaz negribējās. Nākošajā gadā noteikti braukšu uz šo nometni.

Jevgenijs Gruenko, 3.a klase

Mans brīvlaiks bija ļoti labs. Es biju nometnē, vecā mājā. Tur bija lielas un skaistas istabas un liels parks. Mēs staigājām ārā, cēlām sniegavīru, apzīmējām kreklus, taisījām eņģeļus. Nometnē es papildus mācījos latviešu valodu un Latvijas kultūru. Man ļoti patika šī nometne.

Sofija Trubicina, 3.a klase

foto Foto  


Zemgales un Rīgas reģionālais turnīrs

15. martā skolā notika Zemgales un Rīgas reģionālais debašu turnīrs.

Lasīt tālāk... 


Mazie saieti - 2014!

Pavasaris tuvojas un mēs atceramies nesenus pasakainus ziemas momentus!

Projektu nedēļas laikā notika tradicionālie Mazie saieti, kurus sagatavoja un sākumskolas skolēniem vadīja pamatskolas un vidusskolas skolēni. Jūs nekļūdīsieties, ja domāsiet, ka tā notiek tikai PASAKĀ, pašā aizraujošākajā PASAKĀ pasaulē!


Apsveicam pilsētas matemātikas olimpiādes uzvarētājus

2. vieta

 • Jegors Vladimorovs, 5.b
 • Aleksandrs Brikers, 6.b
 • Marija Ostrovska, 7.c

3. vieta

 • Rene Veide, 5.b
 • Deniss Sazoņenkovs, 7.c
 • Tatjana Gaiča, 8.c

Atzinība

 • Arina Orlova, 5.b
 • Vladislavs Pavlovs, 7.a
 • Igors Tomiļins, 7.b

Īpašs paldies skolotājiem M. Gitermanam, M. Lapšinai, M. Trušinai un G. Kožanei par augstajiem skolēnu rezultātiem un spēju pacelt interesi par savu priekšmetu!


Intelektuālais maratons „Klasika”

 4. februārī mūsu skolas komanda otro reizi piedalījās privātskolas „Klasika” intelektuālajā maratonā. Skolēniem bija jāpilda nestandarti uzdevumi vairākos mācību priekšmetos.

Mūsu rezultāti:

Vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Savelijs Ruļovs

6. b

2. vieta ģeorgāfijā un bioloģijā 5. - 7. klasēs.

Gļebs Tihomirovs

7. b

1. vieta 5. - 7. klasēs visos priekšmetos

Mihails Šac

7. b

2. vieta 5. - 7. klasēs visos priekšmetos

Timofajs Torčiks

7. c

2. vieta - literature,

vizuālaja makslā, ģeorgāfijā un bioloģijā

5. - 7. klasēs.

Nikola Jurkeviča

8. a

2. vieta 8. - 9. klasēs visos priekšmetos

Taira Safina

8. b

1. vieta vesture un sociālajās zinībās,

3. vieta - ģepgrāfijā un bioloģijā

8. - 9. klasēs.

Aleksejs Zeļenkovs

9. b

1. vieta - fizikā, ķīmijā, dabaszinībās, un angļu valodā 8. - 9. klasēs.

Andrejs Migunovs

9. a

3. vieta - fizikā, ķīmijā, dabaszinībās, ģeogrāfijā un bioloģijā 8. - 9. klasēs.

Kristina Kozlova

10. b

1. vieta - angļu valodā, ģeorgāfijā un bioloģijā 10. - 12. klasēs.

Veronika Šušpanova

10. b

1. vieta - dzīmtajā valodā 10. - 12. klasēs.

Jekaterina Sofija Petrova

11. a

2. vieta - dzīmtajā valodā 10. - 12. klasēs.

 

No 16 skolēniem 11 ieņēma godalgotas vietas!

Apsveicam uzvarētājus!


Apsveicam pilsētas matemātikas un ķīmijas olimpiāžu dalībniekus!

Matemātika:

 • 2. vieta: Aleksejs Zeļenkovs (9.b)
 • Atzinība: Daniels Šatcs (9.b), Andrejs Migunovs (9.a), Andrejs Krukovskis (10.a)

Ķīmija:

 • Atzinība: Ņikita Širons (12.a)

Īpašs paldies skolotājām M. Trušinai, M. Lapšinai un L. Volkovai par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādēm.


Eiro izstāde

 Rīgas 22.vsk. vēstures skolotājs kopā ar 11.a klases audzēkņiem apmeklēja ceļojošo "Eiro izstādi". "Eiro izstāde" uzskatāma par vienu no būtiskākajiem elementiem iedzīvotāju iepazīstināšanā ar eiro. Dailes teātrī izvietotajā ekspozīcijā vienkopus skolnieki varēja iegūt visu nepieciešamo informāciju par jauno naudu – uzzināt par tās vēsturi, banknošu un monētu dizainu un drošību, otrās jeb Eiropas sērijas banknotēm. Apmeklējot izstādi, skolnieki ieguva arī bukletus ar detalizētu informāciju par eiro banknotēm un monētām.Tajā skaitā izsmeļošu informaciju par eiro naudaszīmēm sniedz speciāls gids. Skolnieki kopā ar skolotāju varēja iepazīties ar speciāliem televīzijas klipiem par eiro banknošu dizainu un drošības pazīmēm. Pašas izstādes elementi bija veidoti, lai būtu interesanti ikvienam - ar izglītojošām spēlēm, interaktīviem ekrāniem un speciāli bērniem adaptētu informāciju. Tā piemēram izstādē bija speciāli izvietoti vairāki multimediāli stendi (par eiro vēsturi, pirmās un otrās sērijas banknotēm, drošības pazīmēm, monētām), kurus skolnieki līdzīgi ka citi apmeklētāji varēja izmantot. Pēc izstādes skolnieki jau mājās aizpildīja darba lapas un ieguva arī teicamu atzīmi.

Lasām un zīmējam

 Mūsu skolas skolēni piedalījās konkursā «Новые сказки» + «Юный художник оформитель» (Krievija, Новокузнецк). Konkursam savus darbus iesniedza Anna Burilova, Darja Beļavska, Anabele Kuļinska, Polina Opadjko, Sabina Musajeva, Kamilla Ņikitjuka, Anna Šolohova un Polina Sutčenko. Kamilla saņēma diplomu un viņas zīmējums tiks izmantots pasaku krājuma ilustrēšanai.

Zīmējumus var apskatīties skolas bibliotekāres tīmekļa lapā «Свет-Радуга» http://svetraduga.ru/

 

 

 


LAIMĪGU JAUNO 2014. GADU!

Atcerēsimies pēdējos 2013. gada svētku brīžus:

Apsveicam 2013. gada nomināciju uzvarētājus!

Nominācijas: 1-5 klases

link Video

Nominācijas: 6-12 klases

link Video


Olimpiādes: fizika, bioloģija, vēsture, angļu valoda

Lepojamies ar tiem, kas iepriecināja mūs pirmajā semestrī. Apsveicam pilsētas un rajona olimpiāžu godalgoto vietu ieguvējus.

Pilsētas fizikas olimpiāde:

 • 2. vieta: Ēriks Petrovs, 10.a
 • 3. vieta: Ņikita Širons, 12.a

Pilsētas bioloģijas olimpiāde:

 • 2. vieta: Aleksandrs Kuzņēcovs. 9.b
 • Atzinība: Andrejs Migunovs, 9.a

Pilsētas vēstures olimpiāde:

 • 2. vieta: Aleksandrs Kuzņēcovs, 9.b

Veiksmīga dalība rajona angļu valodas olimpiādes finālā:

 • Tatjana Ščeglova, 12.a, Sofija Semenistaja, 12.b

Paldies skolotājiem Gaļinai Zjukovai, Jeļenai Šmukstei, Natālijai Šķesterei un Gesjai Živai par veiskmīgu skolēnu sagatavošanu!


«Rīgas hronikas»

 8. novembrī Rīgas 22. vidusskolas skolēni piedalījās pilsētas aktivitātē „Rīgas hronikas”. Šis ir Lāčplēša dienai veltīts patriotiski izzinošs pasākums, kurā mēs piedalāmies jau trešo gadu! Šogad tas tika organizēts Juglas Brīvdabas muzejā. Pasākumā piedalījās:

 • Marika Avotiņa – 11.b klase;
 • Aļona Balahničova – 11.b klase;
 • Liāna Loseva – 11.b klase;
 • Konstantīns Romanovskis – 11.b klase;
 • Vladislavs Korpeikins – 11.a klase;
 • Antons Hramovs – 12.b klase.

Komandas dalībniekiem bija jāzina daudz dažādas lietas:

 • Kā tika izcīnīta Latvijas brīvība;
 • Kā sniegt pirmo medicīnisko palīdzību āra dzīves apstākļos;
 • Kā orientēties pēc dažādām kartēm un kompasa;
 • Komandu došana cīņu biedriem un komandu izpilde;
 • Kā maskēties un pārvietoties slepus;
 • Kas jāievēro, komplektējot ekipējumu.

Skolēni godam paveikuši visus uzdevumus un no 20 Rīgas komandām ir ieguvuši 3. vietu! Apsveicam komandu „Rīdzinieki”!


Latviešu valodas nedēļa notika 11.-15.11.13.

 11.11.2013. – Mārtiņdienas gadatirgū 12.30 – 14.00 tirgojās 2. – 5. klases ar pašdarinātiem kulinārijas un konditorejas izstrādājumiem, kā arī lietišķās mākslas darbiem.

Radošās darbnīcas uz skatuves aicināja visus piedalīties konkursos un jautrībās.

Mārtiņdienas gadatirgus jau otro gadu vāc labdarības ziedojumus, lai palīdzētu bērniem. Šogad nolemts ziedot savākto summu 2013. gada 21. novembra nelaimē cietušajiem bērniem.

Paldies tirgotājiem un vecākiem, klašu audzinātājiem un pircējiem!

11.-15.11.2013. - 2.– 9. klases latviešu valodas un literatūras stundās piedalījās viktorīnās par Latvijas kultūru, ģeogrāfiju un vēsturi.

 15.11.2013. – Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts literāri muzikāls iestudējums „Rīga – mana pilsēta”.

Režisore – Margarita Laicāne, dalībnieki – 10. – 12. klašu skolēni.

Skolas olimpiādes latviešu valodā 7. – 8. klasēm rezultāti 16.10.13.

Skolēns

Klase

Ieņemtā vieta

Skolotājs

Marija Ostrovska

7.c

1. vieta

Inna Tautere

Taira Safina

8.b

2. vieta

Iluta Losberga

Alika Šveca

8.a

2. vieta

Inna Tautere

Georgijs Aganovs

7.b

3. vieta

Margarita Laicāne

Tatjana Gaiča

8.c

atzinība

Iveta Marševska

Stankeviča Vlada

8.c

atzinība

Iveta Marševska

 

Radošie saieti - 2013: 8.-9. novembris

 10 komandas, 17 komandieri un apmēram 200 dalībnieki pārliecinājās, ka SKAISTUMS ir bīstams - tas var iznīcināt to, kas mums ir dārgs: garlaicīgo ikdienu.

Radošo saietu komandieri:

 Kristīne Rezviha 10.a, Anastasija Podabulkina 10.b, Viktorija Aleksejeva 11.a, Jekaterina Sofija Petrova 11.a, Nadežda Starodumova 11.b, Viktorija Šmite 11.b, Olga Švecova 12.a, Tatjana Ščeglova 12.a, Anna Kondratenko 12.b, Daniela Kaminska 12.b, Alisa Aurēlija Jegorova 12.b, Vjačeslavs Jusenis 11.a, Dmitrijs Poļiščuks 11.a, Romāns Derbakovs 11.b, Eduards Gromiko 11.b, Artjoms Skrīns 12.a, Ņikita Širons 12.a.

 Mēs esam ļoti pateicīgi mūsu absolventiem par uzticību skolai, par nenovērtējamu radošo palīdzēšanu gatavojot radošos saietus.

Visiem par visu paldies!


Datoranimācijas pulciņš sveic Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienā

   
   
   
   
   


Vēstures ekskursija

Vēstures skolotājs Jurijs Jakovļevs kopā ar 10-12.klases skolēniem 15.01.2013. devās ekskursijā uz kara muzeju, kur tika aplūkotas vēstures ekspozīcijas no aizvēstures laikmeta līdz mūsdienām. Galvenais ekskursijas mērķis bija iepazīties ar kara muzeja eksponātiem un atkārtot mācību vielu par Latvijas vēsturi. Pēc darba lapu aizpildīšanas gan skolotājs, gan skolēni viens otram uzdeva frontālus un individuālus jautājumus. Ekskursijas gaitā tika apskatīti ieroči, darbarīki, apģērbi, gleznas un maketi. F. Molčanovs no 12.a klases palīdzēja skolotājam ar ekskursijas vadīšanu, iejutās gida lomā un stāstīja skolēniem par starpkara periodu Latvijā. Skolēni pēc darba lapu aizpildīšanas un muzeja apmeklējuma ieguva teicamu rezultātu vēstures priekšmetā.
   


Starptautiskais debašu turnīrs «Zelta rudens – 2013» Minskā

Lasīt tālāk...


Skolotāju diena

Tradicionāli skolotāju dienas laikā dažādu klašu skolēnu uzņemas pildīt skolotāju un direktora vietnieku pienākumus, kā arī aicina skolotājus piedalīties radošās mācību stundās skolas aktu zālē. Piedāvājam pasākuma foto albumu.


Debašu turnīrs

19.10.2013 skolā notika Rīgas un Zemgales reģionālais debašu turnīrs. Turnīrā piedalījās 31 komanda un 22 tiesneši.

Lasīt tālāk...


 Lasīšanas problēmām veltīts apaļais galds

  

3. oktobrī Rīgas Centrālajā bibliotēkā (RCB) tika organizēta diskusiju sesija par lasīšanas problēmām. Apaļā galda sarunās piedalījās RCB un Sanktpēterburgas M. Ļermontova Centralizētās bibliotēku sistēmas administrācijas pārstāvji, rakstnieki Jeļena Čižova (Krievija), Vladimirs Novikovs un Svetlana Semjonova (Rīgas 22.vidusskolas bibliotekāre), RCB Bibliotēku dienesta pārstāvji un RCB un filiālbibliotēku komplektēšanas un apstrādes procesu un lasītāju apkalpošanas darba speciālisti.

Sveicam ar jauna mācību gada sākumu!

  

 foto Foto

Uz lapas sākumu Top