Galda tenisa klubs «LV-22»

Vadītāja Lidija Apine-Kalniņa

1998. gada sākumā sporta zālē izveidojās galda  tenisa sekcija, no kuras tieši pēc gada izveidojās un Latvijas galda tenisa federācijai pievienojās klubs «LV–22», kur visus šos gadus visiem, kas vēlās, ir iespēja iemācīties augstā līmenī meistarīgi rīkoties ar mazo raketi un bumbiņu.

«Šis ir apbrīnojams sporta veids, kur nav griestu, kur iespējama pastāvīga izaugsme, kas ir atkarīga tikai no tevis. Pat veterāns, ienākot zālē, vienmēr atradīs kaut ko priekš sevis, kaut ko uzlabos, kaut ko pamēģinās...»,- tā uzskata galda tenisa sporta pasniedzēja, profesionāla spēlētāja un trenere, daudzkārtējā Latvijas, Baltijas, PSRS, СНГ čempione, sporta meistare Lidija Apine-Kalniņa.

 Galda teniss – pats populārākais sporta veids mūsu skolā. Kopš 1997. gada par sporta skolotāju un treneri strādā Lidija Apine-Kalniņa.

Kluba audzēkņi ir kļuvuši par jauniešu un pieaugušo rajona, pilsētas un valsts godalgotu vietu ieguvējiem. Tieši mūsu klubā savus pirmos soļus galda tenisā iesāka šobrīd astotklasniece, 2018 gada čempione starp pieaugušajiem Sabina Musajeva - pati jaunākā galda tenisa čempione Latvijā.

 Trenerei Lidijai Kalniņai ir vairāk kā 200 dažāda ranga medaļu. Viņa turpina ar godu piedalīties dažādās starptautiskās sacensībās.

Klubā vienmēr palīdzēs visiem gribētājiem augstā līmenī iemācīties valdīt pār mazo raketi un bumbiņu, jo galda teniss ir olimpiskais sporta veids.

Nodarbību laiki


Uz lapas sākumu