Attīsti – mācies – dalies – Eiropā

Projekta partnerības līguma Nr. 2015–2843/001-01.

Šajā mācību gadā skolā notika 3D modelēšanas pulciņš, kura ietvaros astoņi 12-17 gadus jauni skolēni apguva 3D modelēšanas pamatus un veidoja modeļus, kurus vēlāk izdrukāja ar 3D printeri.

Mācību gada beigās skola organizēja mācību nometni "3D-22", kuras laikā skolēni nodeva savas zināšanas 28 sākumskolas skolēniem. Nometnes laikā bērni izveidoja paši savu šaha komplektu, kā arī apmeklēja 3D drukas fabriku.Personāla apmācības Grieķijā

Projekts: Full STEAM ahead for better education

Projekta līguma numurs: 2016-1-NO01-KA219-022040_4

link Prezentācija

CLIL prezentācija

link Prezentācija


 CLIL, MY OPEN WINDOW ON THE WORLD AROUND ME!

2018.gadā no 19. līdz 21.martam noritēja projekta starptautiskā tikšanās Rīgā, Rīgas 22.vidusskolā.

19.martā visas delegācijas ieradās skolā. Notika tikšanās atklāšanas ceremonija, kuras laikā skolas direktore I.Romanova un projekta koordinatore M.Ružanska teica tikšanās apsveikuma runu, skolēni demonstrēja prezentāciju par Latvijas skaistākajām vietām, kultūru, projekta aktivitātēm, demonstrēja nacionālās dejas un dziesmas, vadīja dažādas spēlēs, kurās ar prieku un interesi iesaistījās visi dalībnieki. Turpinājumā skolotājiem notika sanāksme, kuras laikā tika pārrunātas CLIL mācīšanas aktualitātes, apmeklētas un vērotas stundas. Pēc pusdienām visi dalībnieki devās ekskursijā pa Rīgu.

20.martā devās ekskursijā uz Salacgrīvu un Ainažiem, kur iepazinās ar šo pilsētu vēsturi, jūras krasta savdabību, Latvijas zvejniecības un jūrniecības pirmsākumiem, tradīcijām.

21.martā pirmajā dienas pusē notika skolotāju darba sanāksme, kuras laikā tika demonstrētas un analizētas CLIL stundas, pārrunātas turpmākās projekta aktivitātes. Pēc pusdienām visi devās ekskursijā Rīgas Jūgendstila muzeju, kur Muzeja ekspozīcija iepazīstināja ar rīdzinieka dzīvokļa iekārtojumu 20. gadsimta sākumā. Muzeja ēka Alberta ielā 12 celta 1903. gadā kā K. Pēkšēna personīgais nams. Tās projektu izstrādājis K. Pēkšēns kopā ar toreizējo arhitektūras studentu Eiženu Laubi.

Dienas noslēgumā bija organizētas atvadu vakariņas, kuru laikā delegācijas teica pateicības uzrunas, dalījās iespaidos par tikšanos.


Projekta “Help the Earth: reuse, reduce, recycle” video

link Video

E-žurnāls

Projekta līguma numurs: 2016-1-NO01-KA219-022040_4

Projektam "Full STEAM ahead for better education" ir izveidot elektroniskais žurnāls, kurā projekta dalībvalstu skolas sāk dalīties savā pieredzē, kā interesantāk mācīt ar STEM priekšmetiem saistītus tematus.

https://sites.google.com/ikrs.no/full-steam-ahead/


Apkārtējās vides lietošana STEM mācību priekšmetu mācīšanā

Projekta līguma numurs: 2016-1-NO01-KA219-022040_4

No 2017. gada 25. - 29. septembrim notika Erasmus+ mācību aktivitātes CEIP Costa Teguise - Centro de Enseñanza Infantil y Primaria skolā Spānijā. Mēs mācījāmies no Spāņu kolēģiem, kā izmantot dažādus dabas materiālus un skolas apkārtni, lai STEM priekšmetu mācīšana būtu interesanta un saistīta ar vietējo dabu.

  

Uz lapas sākumu Top