2008./2009.m.g.

Mācību priekšmetu olimpiādes: Valsts

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēns

Klase

Vieta

Skolotājs

Matemātika

4.

Andrejs Migunovs

4.

2. vieta

A.Čukarjova

Fizika

9.-12.

Viktors Pozņaks

11.

atzinība

S.Vinogradovs

Zinātniski pētnieciskie darbi

10-12.

Marks Ņizamovs

Jurijs Kazerovskis

12.

atzinība

L.Volkova

"Skolēnu experimenti"


Anna Kuzņecova

8.

atzinība

J.Šmukste

Mācību priekšmetu olimpiādes: Rajons

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēns

Klase

Vieta

Skolotājs

Dabaszinības

2.

Rolans Kims

2.

atzinība

L.Naidjonoka

2.

Gļebs Tihomirovs

2.

atzinība

L.Naidjonoka

Matemātika

4.

Andrejs Migunovs

4.

1. vieta

A.Čukarjova

4.

Sergejs Sosnovskis

4.

atzinība

O.Ņikitina

5.-8.

Ēriks Pertovs

5.

2.vieta

M.Lapšina

Andrejs Krukovskis

5.

3.vieta

M.Lapšina

Anastasija Podabulkina

5.

3.vieta

M.Lapšina

Ņikita Linkevičs

7.

atzinība

G.Kožāne

Angļu valoda

6.

Anastasija Macjuk

6.

3.vieta

A.Fiļipova

Krievu valoda un literatūra

10.-12.

Jekaterina Tihomirova

11.

3.vieta

J. Kuzņecova

Marija Fedjaņina

11.

atzinība

J. Kuzņecova

Diana Plise

12.

atzinība

N.Masļeņņikova

5.-7.

Veronika Šušpanova

5.

1.vieta

M.Ružanska

Vitālijs Nagurnijs

7.

2.vieta

N.Masļeņņikova

8.-9.

Marina Musikjan

8.

atzinība

N.Masļeņņikova

Vizuālā māksla

1.-12.

Aleksejs Ļjovins

10.

2.vieta

N.Hroļenko

Jekaterina Musikjan

2.

atzinība

N.Hroļenko

Jekaterina Steļmah

6.

atzinība

N.Hroļenko

Bioloģija

9.,

11-12.

Veronika Zamaldinova

9.

3.vieta

J.Šmukste

Fizika

9.-12.

Viktors Pozņaks

11.

1.vieta

S.Vinogradovs

Antons Šaripo

11.

atzinība

S.Vinogradovs

Ķīmija

9.-12.

Viktors Pozņaks

11.

1.vieta

V.Koroļkova

Marija Fedjaņina

11.

atzinība

V.Koroļkova

Latviešu valoda un literatūra

7.-8.

Anna Kuzņecova

8.

1.vieta

I.Marševska

10.-12.

Jekaterina Tihomirova

11.

2.vieta

M.Laicāne

Aleksandra Jansone

12.

atzinība

I.Tautere

Zinātniski pētnieciskie darbi

10.-12.

Ņikita Rozenbergs-Trautmans

10.

2.vieta

O.Krūmiņš

Viktorija Gudina

11.

2.vieta

S.Gerasimova

Artjoms Mohnovs

Viktors Pozņaks

11.

2.vieta

S.Vinogradovs

Marks Ņizamovs

Jurijs Kazerovskis

12.

3.vieta

L.Volkova

Pāvels Sičs

11.

2.vieta

N.Šķestere

Alīna Siņicina

11.

atzinība

N.Šķestere

Informātika

5.-7.

Jana Rozdensvenska

Krukovskis Andrejs

Zulina Elina

Burjukovska Evilina

5.

atzinība

V.Mukāne

Žoludevs Ņikita

Hramovs Antons

Igumnovs Deniss

Jegorova Alisa

7.

3.vieta

O.Krūmiņš

Konkursi

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēns

Klase

Vieta

Skolotājs

Jauno vides pētnieku konkurs

10.-12.

Veronika Malahova

Jekaterina Miņkova

12.

atzinība

L.Naidjonoka

Vizuālās mākslas konkurss


Alīna Grigorjeva

9.

atzinība

N.Hroļenko

"Skolēnu experimenti"

5.-9.

Anna Kuzņecova

8.

Izvirzīta republikas konkursam

J.Šmukste

"Aped sulu"

7.-9.

Anastasija Stasjuka

8.

piedalīšanās

J.Šmukste

ЛАШОР -

''Tatjanas diena" zīmējumu konkurss

1.-12

Anastasija Buseva

3.

laureats

N.Hroļenko

Valerija Reča

5.

laureats

N.Hroļenko

''Bērnu tiesību aizsardzība'' sociālo plakātu konkurss

4.

4.b klases skolēni

4.

1.vieta

N.Hroļenko

A.Žmudze

''Tīrai Latvijai'' zīmējumu konkurss

7.-9.

Alina Grigorjeva

9.

1.vieta

N.Hroļenko

Kristīna Savina

8.

atzinība

N.Hroļenko

Tatjana Starodubova

8.

atzinība

N.Hroļenko

37. starptautiskā bērnu mākslas izstāde '' Lidice 2009''

1.-12.

Barbara Morkāne

4.

piedalīšanās

N.Hroļenko

Kristīne Rezviha

5.

piedalīšanās

N.Hroļenko

Maksims Kadincovs

6.

piedalīšanās

N.Hroļenko

Evelīna Macliaha

4.

piedalīšanās

N.Hroļenko

"Русский медвежонок"


2.-4.

Romi Veide

3.

8.-9.vieta reģionā (Baltijas valstīs un Kazahstānā)

N.Jesipova

Tamara Lupane

4.

7.-8.vieta reģionā
(Baltijas valstīs un Kazahstānā)

A.Čukarjova


Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 23.08.2019
© 2006-2020 Rīgas 22. vidusskola