Atzinības un diplomi 

Mācību olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu rezultāti

Pasaules līmenis

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

Starptautiskā zinātniski -pētniecisko darbu konference (Jaroslavļa, Krievija)

10.-12. klases

Vita Birjukovska

12.а

atzinība

N. Šķestere

Olga Abduļina, Ksenija Krotova

11.а

atzinība

L. Volkova

Starptautiskā zinātniski -pētniecisko darbu konference (Sanktēterburga, Krievija)

10.-12. klases

Anna Kuzņecova

10.а

sudraba medaļa

J. Šmukste

 

Rīga, Latvija

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

Zinātniski-pētnieciskie darbi (Latvija)

10.-1.2 klases

Ņikita Rozenbergs-Trautmans,
Sergejs Iščenko

12.а

2.

O. Krūmiņš

Anna Kuzņecova (Daugavpils Universitāte)

10.а

2.

J. Šmukste

Zinātniski-pētnieciskie darbi (Rīga)

10.-1.2 klases

Ņikita Rozenbergs-Trautmans,
Sergejs Iščenko

12.а

1.

O. Krūmiņš

Anna Kuzņecova

10.а

2.

J. Šmukste

Svjatoslavs Orlovs

10.а

dalība

N. Šķestere

Vita Birjukovska

12.а

dalība

N. Šķestere

Latvijas atvērtā matemātikas olimpiāde

 

Daniils Vladimirovs

5.b

1.

M. Trušina

Romi Veide

5.b

1.

M. Trušina

Samuils Ruļovs

5.b

2.

M. Trušina

Krievu valoda un literatūra

8.-12. klases

Kristīne Zeļenkova

9.b

atzinība

N. Masļeņņikova,
J. Kuzņecova


Rajona līmenis

Mācību priekšmets

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

Krievu valoda un literatūra

8.-12. klases

Kristīne Zeļenkova

9.b

1.

N. Masļeņņikova,
J. Kuzņecova

Anna Kuzņecova

10.а

1.

J. Kuzņecova

Georgijs Stakanovs

10.b

3.

R. Pēča

Vita Birjukovska

12.а

3.

J. Kuzņecova

Angļu valoda

11.-12. klases

Mihails Steggerda

8.а

atzinība

M. Viška

Latviešu valoda

7.-8.

klases

Darja Černova

7.а

3.

I. Tautere

Lolita Poļakova

8.а

3.

I. Tautere

Veronika Šušpanova

7.b

atzinība

I. Tautere

Ķīmija

9.-12. klases

Iļja Postnovs

10.b

2.

L. Volkova

Ņikita Širons

9.а

atzinība

L. Volkova

Vēsture

9.-12. klases

Tatjana Ščeglova

9.а

uzaicinājums uz republiku

N. Šķestere

Kristīne Zeļenkova

9.b

uzaicinājums uz republiku

N. Šķestere

Matemātika

5. klase

Romi Veide

5.b

1.

M. Trušina

Mihails Naumovs

5.с

atzinība

M. Trušina

6. klase

Andrejs Migunovs

6.а

atzinība

M. Trušina

7. klase

Kristīne Zeļenkova

7.b

3.

M. Lapšina

Anastasija Podabulkina

7.b

3.

M. Lapšina

Ēriks Petrovs

7.а

atzinība

M. Lapšina

 

8. klase

Vladislavs Korpeikins

8.b

3.

M. Lapšina

 

Piedalīšanās konkursos:

Konkurss

Klašu grupa

Skolēni

Klase

Vieta

Pedagogs

«Русский медвежёнок»

2.-4. klases

Romi Veide

5.b

4. (Latvijā)

J. Kuzņecova

Romāns Siņavins

5.b

13.

(Latvijā)

J. Kuzņecova

Rolans Kims

5.b

13.

(Latvijā)

J. Kuzņecova

Izteiksmīgas lasīšanas konkurss


5.-12. klases

Romi Veide

5.b

atzinība

I. Losberga

Veronika Šušpanova

7.b

atzinība

I. Tautere

Georgijs Stakanovs

10.b

atzinība

I. Losberga

Ksenija Krotova

11.а

atzinība

M. Laicāne

«Татьянин День»

1.-12. klases

Vokālais ansamblis

1.-4. klases

2.

I. Andrejeva

Vokālais ansamblis

5.-9. klases

2.

I. Andrejeva

Sofija Semeņistaja

9.с

3.

N. Hroļenko

Lolita Poļakova

8.а

atzinība

N. Hroļenko

“Balsis”

1.-12. klases

Vokālais ansamblis

1.-4. klases

2.

I. Andrejeva

Vokālais ansamblis

5.-9. klases

2.

I. Andrejeva

Bibliotēka un grāmata manā dzīvē

(zīmējumu konkurss)

1.-6. klases

Sabīna Musajeva

1.b

1.

N. Hroļenko

Dmitrijs Sazoņenkovs

4.с

2.

N. Hroļenko

Polīna Opadjko

1.b

3.

N. Hroļenko

Anna Novikova

4.с

atzinība

N. Hroļenko

Emiliāna Petrova

4.а

atzinība

N. Hroļenko

Svetlana Tretjakova

6.а

atzinība

N. Hroļenko

Aleksandrs Kuzņecovs

6.b

atzinība

N. Hroļenko

«Latvijas saimniecība»

(zīmējumu konkurss)

1.-6. klases

Loreta Grjaduško

5.а

atzinība

N. Hroļenko

Emiliāna Petrova

4.а

atzinība

N. Hroļenko

Anna Vercešuka

5.b

atzinība

N. Hroļenko

Svetlana Tretjakova

6.а

atzinība

N. Hroļenko

 

Uz lapas sākumu

Lapa atjaunota: 23.08.2019
© 2006-2020 Rīgas 22. vidusskola