Sasniegumi skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencēs

Šogad divi skolēnu darbi ieguva labu sniegumu reģionālajā un valsts skolēnu zinātnisko darbu konferencēs:

 • Varvara Borisova, 12. klase - 2. pakāpe valsts konferencē un 2. pakāpe reģionālajā konferencē;
 • Aleksejs Jarovenko, Gļebs Račkovs, 12. klase - 3. pakāpe reģionālajā konferencē.

 Apsveicam skolēnus un viņu pedagogus!


Sasniegums ģeogrāfijas olimpiādē!

Mūsu skolas 9. klases skolēns ir ieguvis 2. vietu Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē un ir uzaicināts piedalīties valsts olimpiādē. Pateicība skolotājai Ligitai Druvai.


12. februāra debašu turnīrs

17. februārī Rīgas 22. vidusskolā noritēja debašu turnīrs 5. - 8. klašu skolēniem. Turnīra tēma bija "Modes industrija ir viena no videi kaitīgākajām nozarēm".

Rezultāti turnīram angļu valodā:

 • 1. vieta - Rīgas Zolitūdes ģimnāzija.
 • 2. vieta - Jelgavas 5. vidusskola.
 • 3. vieta - Rīgas Zolitūdes ģimnāzija.

Rezultāti turnīram krievu valodā:

 • 1. vieta - Jelgavas 5. vidusskola.
 • 2. vieta - Rīgas V. Ostvalda vidusskola.
 • 3. vieta - Rīgas privātskola "Latreia", Rīgas 22. vidusskola.

Labākie turnīra tiesneši - Aļeksandrs Beļackis, Dmitry Semenev, Timurs Besarabs, Jana Borisova, Valentīns Ošmjans, Deniss Gostevs.

Apsveicam uzvarētājus! Visiem pateicamies par brīnišķīgu turnīru!

  


Turpinās sasniegumi olimpiādēs

 • Rīgas pilsētas vēstures olimpiāde - 3. vieta (11. klase) un atzinība (9. klase)
 • Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) olimpiāde - 1. vieta (12. klase) un 3. vieta (12. klase)

Paldies skolotājiem!


Sasniegumi olimpiādēs

Mūsu skolēni ir guvuši panākumus bioloģijas olimpiādē: 1 vieta (9.kl.), 3. vieta (9.kl.) un atzinības (9., 11. un 12. kl.). Pateicība skolotājām: Ludmilai Sarnavskai un Ļaisanai Šakirovai.

Sasniegumi arī krievu valodas un literatūras olimpiādē: 1. vieta (11.kl.) un atzinība (10.kl.). Pateicība skolotājai Marijai Ostrovskai! 


Debašu turnīrs

 02.12.2023. Rīgas 22. vidusskola noritēja starptautiskais debašu turnīrs. 9. - 12. klašu skolēni debatēja pēc K.Poppera formātā trīs improvizētās tēmas. Turnīrā piedalījās 28 komandas.

Turnīra angļu valodā rezultāti:

 • Labākie runātāji: Valentīns Ošmjans, Karina Zeļenkova, Elīna Kataševa, Nadežda Murzina, Matvejs Vercešuks, Deniss Gostevs,
 • Vietas: 3. vieta - Rīgas 22. vidusskola, 2. vieta - Rīgas 22. vidusskola.

Turnīra krievu valodā rezultāti:

 • Labākie runātāji: Mihails Jekaterinins, Darja Ļašenko, Ričards Čakšs, Aleksandrs Beļackis, Marija Fait
 • Vietas: 2. vieta - Rīgas 22. vidusskola.

Apsveicam uzvarētājus! Pateicāmies par dalību! Tiksimies jaunos turnīros!Kā mēs sargājam Latviju

Sadarbībā ar Aizsardzības ministriju 14. novembrī skolas Aktu zālē notika  nodarbība 7.-9.  klasēm ,, Kā mēs sargājam Latviju ”.
Valsts svētku nedēļā mūsu skolas pamatskolas skolēniem bija īpaša stunda, jo to vadīja Nacionālo bruņoto spēku pulkvedis Vilis Bauska, kā arī nodarbībā piedalījās Aizsardzības ministrijas pārstāvis.

  

Lekcijā skolēni uzzināja vairāk par visaptverošo valsts aizsardzību, Latvijas aizsardzības spējām, drošības izaicinājumiem, dezinformācijas riskiem, kiberdrošību, rīcību krīzes situācijās, kā arī sabiedroto klātbūtni Latvijā. Tāpat skolēni ieguva informāciju par iespējām iesaistīties valsts aizsardzības dienestā, Jaunsardzē, Zemessardzē, kā arī profesionālajā dienestā.

Skolēni pulkvedim uzdeva dažādus jautājumus, kā arī tika uzdoti jautājumi skolēniem. Atjautīgākie skolēni, kuri atbildēja pareizi, saņēma dažādas dāvaniņas.

 Nodarbību mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem, veidojot dialogu ar skolēniem par viņus interesējošiem jautājumiem.

 Visaptverošās valsts aizsardzības sistēmas ieviešanas mērķis ir padziļināt visu valsts institūciju sadarbību, nodrošināt efektīvu publiskās un privātās partnerības mehānismu izstrādi, paaugstināt sabiedrības izpratni par iespējām aizsargāt sevi, savu ģimeni un Latvijas valsti, kā arī izstrādāt sabiedrības pašorganizēšanas instrumentus krīzes gadījumiem.

 Valsts aizsardzības mācība būs obligāta visās izglītības iestādēs no 2024. gada 1. septembra. Latvija ir pirmā valsts Eiropā, kas ieviesīs VAM kā obligātu priekšmetu vispārējā vidējā izglītībā.

 20231115_spele Skolai uzdāvināja kara spēli ,, Latvijas Neatkarības karš 1918 – 1920 ”,   kura ieguva plašu popularitāti, tāpēc ka tai ir citādāks formāts, nekā daudzām citām galda spēlēm. Šī spēle ir iespēja interaktīvā veidā izzināt Latvijas militārās vēstures notikumus, kas saistīti ar Latvijas valsts tapšanu un nosargāšanu Neatkarības karā.

 

 Nakts orientēšanās

22.09.2023. 10.-12.klases piedalījās "Nakts orientēšanā 2023"Rīgā. No skolas startēja 28 komandas, katrā komandā 5.dalībnieki.Futbola sacensības

20.09.-21.09. 2023. Mūsu skolas 6.-7.kl. futbola komanda izcīnīja II vietu Centra rajona Starpskolu sacensībās. Lepojamies!!! Izcils komandas darbs un labākais vārtsargs turnīrā!Laivošana

07.-08.09.2023. notika ikgadējais laivošanas pasākums 8.-12.kl. skolēniem. Maršruts Jāņarāmis-Žagarkalna kempings. Nakšņošana kempingā teltīs, pašu gatavotas vakariņas un brokastis pie ugunskura. Laivošanā piedalījās 154 laivotāji.

  


Erasmus projekti

Rīgas 22. vidusskola ir ieguvusi finansējumu skolēnu grupu mobilitātes īstenošanai un jauniešu apmaiņas projektam Erasmus+ programmas ietvaros 2023./2024. mācību gadam. Kopā šajā mācību gadā plānojam piedāvāt iespēju 41 skolēnam piedalīties mobilitātes aktivitātēs Erasmus+ programmas ietvaros.

Iespēja aizbraukt uz:

 • 🇪🇸 Spāniju 🏙️ Valensiju, 10. - 12. klase
 • 🇦🇹 Austriju 🏙️ Vīni, 11. - 12. klase
 • 🇫🇮 Somiju, 8. - 11. klase
 • 🇮🇹 Itāliju 🏙️ Napoli, 12. klase


Skolēni var aizpildīt pieteikuma formu līdz 29.09.2023.

Uz lapas sākumu Top