Iniciatīva "Latvijas skolas soma" 2022./2023.m.g. - pirmais semestris 

Noslēdzies mācību gada 1.semestris kopā ar programmu “Latvijas skolas soma”. Kā allaž, vislielāko uzmanību pievērsām iespējai skolēniem nepastarpināti piedzīvot kultūras pasākumus, iepazīt Latvijas kultūru un mākslu, piedalīties un apmeklēt pasākumus, tādejādi mazinot sociālo nevienlīdzību.

Un – mums izdevās, visiem skolas audzēkņiem bija iespēja apmeklēt dažādus, dažkārt pat vairākus, pasākumus.

Septembrī 5.klase apmeklēja nodarbību Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzeju;

2.un 6.klases iepazina vizuālo mākslu un mūziku, uzliekot virtuālās realitātes brilles un ieraugot pasauli citām acīm nodarbībās “Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu” un “Mūzika un skaņa”; 

10. - 12.klases kultūras un mākslas virzienu priekšmetu stundās apmeklēja Kristiana Brektes un Modra Svilāna izstādi “Skaņurīki. Eksperimentālā laboratorija”.

1.un 7.klašu skolēni apmeklēja nodarbības par Rīgas vēsturi “Tehnoannas pagrabos”.

Oktobrī 10.klašu skolēni apmeklēja Latvijas nacionālo teātri, iepazīstos teātra aizkulises un vēsturi.

Novembra svētkos pamatskolas un vidusskolas audzēkņi latviešu valodas un literatūras skolotāju pavadījumā noskatījās filmas “Nameja gredzens” un “Dvēseļu putenis”.

Ziemassvētkiem tuvojoties, 1.-5.klašu bērni iepazina sveču liešanas tradīcijas un pieredzi Latvijā, devās uz DMDM uz nodarbību par tekstilmākslas vēsturi “Pinam+ sienam+ aužam”, bet vidusskolēni atkal devās uz Rīgas Mākslas telpu, apmeklēt A.Puntes un M. Šenteļeva meistardarbnīcu laikmetīgās mākslas iepazīšanai “Skaņas ekoloģija”.

  

Un mums ir tik daudz plānu 2.semestrim!:)  

 

Начало страницы Uz lapas sākumu