Zelta stipendija

(Foto autors: Kaspars Balamovskis, www.riga.lv)

Mūsu skolas absolvente Paloma Amēlija Krastiņa ir atzīta par vienu no divdesmit izcilākajiem Rīgas Rīgas skolu absolventiem! Par teicamām zināšanām, godalgotu dalību pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs viņa ieguva Zelta stipendiju.

Latviešu valodas skolotāja Sandra Godiņa par Palomu raksta: "Skolotāji ir pieraduši cīnīties: ar negribēšanu, ar nevarēšanu, ar nespēju... Paloma vienmēr visu varēja, pat vairāk - gribēja darīt vēl un vēl. Daudzpusīga, inteliģenta, domājoša, analizējoša, tā varētu turpināt. Mani biedē tas, ka rakstu pagātnes formā, jo Paloma vairs pie manis nemācās. Esmu pārliecināta, ka šādus vārdus par viņu teiks arī citi skolotāji, nu jau pasniedzēji augstskolā, vēlāk arī darbadevēji! Paloma ir sapratusi, ka nemācās skolai, bet dzīvei! Savos gados sapratusi to, ko dažs labs tā arī nesaprot..."

Apsveicam!


 Karjeras pasākums

Mūsu skolā  ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika 8.-10.kl. tikšanās ar Young Folks (neformālā izglītība jauniešiem) dibinātāju Aleksandru Morozovu. Young Folks ir  nevalstiska organizācija, kura sniedz iespēju jauniešiem atrast sevi un pilnveidoties dažādās jomās. Kopā notika 6 nodarbības.Olimpiskā diena 2020

“Olimpiskā diena 2020” tiek rīkota godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu.  Devīze - “Mēs esam #sportiņā!
Šodien 18.09. visā Latvijā norisināsies tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”, kas pulcēs vismaz 120 000 dalībnieku visā Latvijā. Ar “Olimpiskās dienas 2020” kopīgo vingrošanu, noslēgsies arī mūsu Rīgas 22.vidusskolas organizētie Olimpiskā mēneša pasākumi.

Kopīgā vingrošanā piedalījās 1.-7.klases. Bet nedēļu iepriekš 10.-11.2020. notika Rīgas 22.vidusskolas izbraukuma “Olimpiskā diena 2020” 8.-12.klasēm.  Olimpiskās aktivitātes notika Cēsīs - Žagarkalnā. Skolēni brauca ar laivām, nakšņoja teltīs un pildīja "Olimpisko rīta rosmes kompleksu". 

 

  

Начало страницы

Страница обновлена: 21.10.2020
© 2006-2020 Рижская средняя школа №22